FOX TV Yasak Elma 76. bölüm full izle 14 Eylül Pazartesi tek parça kesintisiz FOX TV FOXPlay Youtube - Yıldız aşkını yaşayacak

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Peki, Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? Halit ve Yıldız barışacak mı? Kerim Yıldız'ı kandırabilecek mi Hlalit Yıldız'ı peşindeki adamın Kerim olduğunu öğrenince ne tepki verecek. Yasak Elma 76. bölüm izle. Yasak Elma 14.09.2020 tek parça izle! FOX TV en çok sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölüm tamamını izle! Yasak Elma full izle yayını sizlerle. Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle! FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma 76. bölüm FOX Play ekranlarında yayınlanacak. Yasak Elma 76. bölüm seyret. Yasak Elma tek parça yeni bölümü sizlerle. Yasak Elma 76. bölüm seyret yayını sizlerle. Yasak Elma yeni bölümü tamamı sizlerle.

FOX TV Yasak Elma 76. bölüm full izle 14 Eylül Pazartesi tek parça kesintisiz  FOX TV FOXPlay Youtube - Yıldız aşkını yaşayacak

Yasak Elma 76. bölüm izle! Yasak Elma 76. bölüm tek parça izle! 14 Eylül 2020 Pazartesi Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle. Yasak Elma 76. bölümü sizlerle. FOX TV dizisi Yasak Elma FOX Play tek parça olarak yayınlıyor. Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle! Yasak Elma son bölüm seyret.Yasak Elma geçtiğimiz hafta Pazartesi reyting gün savaşında kazanan oldu. Çukur ile savaşan Yasak Elma Çukur dizisini geçemese de izlenme olarak sayısı milyolarla ifade edildi. Kafasının Kerim Yüzünden karışık olduunu gördüğümüz Yıldız ne yapacaktır. Yasak elma yeni sezon 76. bölüm fragmanı ve detaylarını sizler için araştırdık. Yasak Elma 76bölüm full izle kesintisiz - FoX TV Yasak Elma 76bölüm fragmanı son bölüm Yasak Elma 76bölüm full kesintisiz izle Yasak Elma 76bölüm izle FOX TV ekranlarında bu akşam yerini aldı. Yasak Elma 76bölümü bitmesi akabinde  FOX TV Çukur dizisini izleyebilirsiniz. 3 sezon önce başlayan ve sezon dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Yasak Elmamilyonlarca kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile taa 76. bölüme kadar reytingleri zorlayarak gelmiş bulunmaktadır. Şu sıralar Yasak Elma 76bölümü ile de çok merakla arandı. Yasak Elma 76bölümü 14 Eylül Pazartesi FOX TV ekranlarında olacak. Kendini zengin olmaya adamış Yıldız ve eski düşmanı Ender ve etrafında dönen hayat ve yasak elmayı yiyenlerin sevdiği dizi Yasak Elma 76bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX TV Yasak Elma dizisine ulaşacak ve Yasak Elma 76bölüm izleyeceksiniz. FOX TV ekranlarında bu akşam yayınlanan Yasak Elma 76bölümü neler oldu aramasının yanında Yasak Elma 76bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Yasak Elma 76bölüm bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Yasak Elma FOX TV  izle linki de şu sıralar aktif edildi. 

YASAK ELMA 76. BÖLÜM İZLE 14 EYLÜL 2020

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Peki, Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? Halit ve Yıldız barışacak mı? Kerim Yıldız'ı kandırabilecek mi Hlalit Yıldız'ı peşindeki adamın Kerim olduğunu öğrenince ne tepki verecek. Yasak Elma 76. bölüm izle. Yasak Elma 14.09.2020 tek parça izle! FOX TV en çok sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölüm tamamını izle! Yasak Elma full izle yayını sizlerle.

Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle!

FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma 76. bölüm FOX Play ekranlarında yayınlanacak. Yasak Elma 76. bölüm seyret. Yasak Elma tek parça yeni bölümü sizlerle. Yasak Elma 76. bölüm seyret yayını sizlerle. Yasak Elma yeni bölümü tamamı sizlerle.

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma da heyecan ve gerilim artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma son bölümü yayınlandı. Peki, Yasak Elma son bölümünde neler yaşandı? Halit, yeniden zengin olması akabinde soluğu zor gününde yanında olan insanlardan almakta iken Yıldız ile tekrar evelenecek m sorusu çok soruluyor.

Deli dolu yaşayan ve artık kendisinin zengin olduğu Yıldız geçtiğimiz sezon kafasını karıştıran isim Kerim'i düşnmektedir. Kerim ise çok büyük oyunlar peşindedir. Ortağı ile birlikte girdiği Argun Holding Seoluğundan adeta sahipliğine kadar yükselmek ve dükkanı boşltmak istemektedir. Pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan dizi de aşk, ihanet ve entrika gibi temalar başarılı bir şekilde işleniyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Yasak Elma son bölümü yayınlandı. 

İki aşk arasında kalan Yıldız acele bir karar vermesi gerekmektedir. Bir yanda Halitcan'ın babası Halit diğer yanda yeni heyecanlar tattrıan ve buu da kendine olan güvei ile sağlayan Kerim. Bakalım yenileyen bölümlerde Yıldızın başına neler gelecektir. Diğer bir yandn Ender ve Şahika savaşı adeta roundlu olarak ilerlemektedir. Her bölümde kazanan bir başkasıdır. Öte yandan yıldız kankası Caner'e bir parti hazırlamaya koyulmuş ve dünyayı unutmuştur. Anne Kerimanı ise tek planı kızı Yıldız'ı tekrar Halitle barışmasını sağlamaktır ve Kerim le Yıldız yakılaşmasının farkına varır varmaz da bunu Halit beye iletecek ve o anda Kerim içeri girecektir.  Öte yandan şahika'da Ender le abisinin arasını bozmak için elinden geleni yapmaya devamedecektir. Şahika Ender savaşında bir o kazanacaktır bir de diğeri kazanacaktır. Kerim'in doğum günü olduğunu sanan Şahika kendşsine şirkette bir doğum günü hazırlatıp pahaı hediyesini o na sunup gönlünü fethetmeye çalışacaktır. Ancak Aslında bugün Kerm in doğum günü değildir ve durum Ender'den ibarettir. Şahikanın hediyesini kabul etmeyen Kerim soluğu Yıldız'ın yanına alacaktır. Yıldızla kendin pişir kendin ye yemek mekanına giden Yıldız ile Kerim felekten bir gün çalıp sonra geri dönmüşlerdir AncakYıldızın karşısında dağ gibi duran bir engelvardır Annesi Asuman hanım.... Kerim ile Yıldız'ı asla bir araya getirmeyecektir. Halit ile brışması için elinden geleni de yapacaktır. Durumun farkına varan Asuman hanım soluğu kanksı olduğu Halit'in yaında alacaktır. Halit ise Yıldız'a ne diyecektir. Kerim'e ne ceza verecektir

Yasak Elma 76. bölüm izle

Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Yasak Elma son bölümünde Yıldız ve Halit arasında neler yaşandı? Yıldız aşık mı oluyor? Şahika , Ender'den intikam almak için ne yapacak? 

Sizlerde Yasak Elma 76. bölüm full izle aramsını yapabilirsiniz. FOX tv ekranlarında yayınlandığı anda canlı olarak bir bilgisayar ya da tabletten FOX canlı yayına bağlanabilirsiniz. Öte yandan FOX resmi internet sayfasından da Yasak Elma hakkındaki tüm detaylara ulaşabilir ve Yasak Elma 76. bölüm izle aramanızı nihayetlendirebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 23:33
YORUM EKLE