Gönül Dağı dizisinde flaş karar! 27 Mart yeni bölüm var mı, yok mu? Gönül Dağı 22. bölüm ne zaman?

Gönül Dağı dizisinin yayın akışında flaş değişiklik! Gönül Dağı 22. yeni bölüm ne zaman? .

gonul-dagı

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TRT 1’in reyting rekortmeni dizilerinden Gönül Dağı’nda flaş bir gelişme yaşandı. 20 Mart Cumartesi 21 bölümü ile  ekrana gelen dizinin ardından 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Fakat yeni bölüm fragmanındaki detay dizi severleri üzdü. Çünkü 27 Mart’ta ekrana gelmesi gereken dizinin yayın tarihinin farklı olduğu görüldü.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu ve senaryosunu Ali Asaf Elmas ile Mustafa Becit ‘in kaleme aldığı TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 27 Mart Cumartesi yayınlanmayacağı ortaya çıktı.  Peki 22. bölüm ne zaman? 27 Mart Gönül Dağı neden yok?

İşte detaylar..

Yayınlanan fragmanda 27 Mart Cumartesi günü değil, 3 Nisan Cumartesi yazıyordu. Yani 22. bölüm için dizi severler 2 hafta bekleyecek.

Fakat TRT 1’in sevilen dizisinin bu kararı izleyiciyi üzerken rakip kanalları ise sevindirdiği kesin. Çünkü cumartesi günleri zirvenin sahibi olan Gönül Dağı’nın bir haftalık arası özellikle  ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim ve FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi için reyting artışına neden olacak. Yine aynı şekilde birçok kanal içinde bu durum geçerli, kısacası Gönül Dağı’nın yayınlanmaması diğer kanallara gün doğmasını sağladı diyebiliriz.

Gönül Dağı 22. yeni bölüm ne zaman?

Mustafa Çiftçi’nin hikayelerinden uyarlama olan kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Feyza Işık gibi oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı , 3 Nisan 2021 Cumartesi 22. yeni bölümü ile TRT1 ekranlarında saat 20:00′ de yayınlanmaya devam edecek.

Gönül Dağı 27 Mart 22. bölüm neden yok?

27 Mart 2021 “Berat Kandili” olduğu için Gönül Dağı ekrana gelemeyecek. Yerine “Berat Kandili Özel” yayını ekranlarda olacak.