Gönül Dağı dizisinden üzen haber! TRT kararını verdi! Hayranlarını kahreden haber!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinden kötü haber geldi! TRT 1 Gönül Dağı dizisi için çok konuşulacak karara imza attı! Ekranların en sevilen ve reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı hayranlarını üzecek gelişmeler yaşanıyor!

gd

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı hayranlarına kötü haber geldi! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran ve yanına bile kimsenin yaklaşamadığı Gönül Dağı dizisinde üzen gelişmeler yaşanıyor! Hayranları bu hafta Gönül Dağı dizisi için TRT ikna etmeye çalışıyor!

Gönül Dağı dizisinden kötü haber!

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Ecem Özkaya’nın yer aldığı, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Köprü Film imzalı dizisi Gönül Dağı hayranlarına kötü haber geldi! Gönül Dağı dizisi hayranları TRT 1 ikna etmek için uğraşıyor!

Gönül Dağı 27 Mart yayınlanmayacak ancak..

TRT 1’de cumartesi akşamları yayınlanan ve başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan gibi isimlerin bulunduğu Gönül Dağı dizisi 27 Mart’ta yeni bölümü ile yayınlanmayacak. Dünya Kupası grup elemelerini veren TRT 1 Türkiye Norveç maçı nedeniyle Gönül Dağı dizisini yayınlamayacak. Ancak Milli maç değil, TRT ekranlarında 22.00’de Berat Kandili özel bölümü ekranlara gelecek.

Gönül Dağı yeni bölümü yayınlanacaktı..

Çarşamba akşamı Türkiye Hollanda maçı gibi Türkiye Norveç maçı sonrası Gönül Dağı dizisi yeni bölümü ekranlara gelecekti. Ancak Kandil nedeniyle Gönül Dağı dizisi yayınlanmayacak. Hayranları Benim Adım Melek dizisi gibi Gönül Dağı dizisinin de yeni bölümü özetsiz olarak gelmesini istedi. Ancak Berat Kandili programı Türkiye Norveç maçı olmasa da yayınlanacaktı!

Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmen dizi Gönül Dağı,  3 Nisan 2021 Cumartesi akşamı 20.00’da TRT 1’de yeni bölümü yayınlanacak!

Gönül Dağı sürpriz transfer!

TRT 1 sevilen dizisi Gönül Dağı sürpriz transfer! En son Kefaret dizisinde yer alan Cemre Melis Çınar Gönül Dağı dizisine trasnfer oldu. Cemre Melis Çınar, Gönül Dağı dizisinde Fadime karakterine hayat verecek. Kırmızı Oda dizisiyle kariyeri hızlı yükselen Cemre Melis Çınar Dişçi Musa’nın diğer kızı rolüyle diziye dahil olacak! Dişçi Musa’nın kızları Gönül Dağı dizisine damga vuracak!

TRT sözleşme imzaladı!

TRT 1 ekranların ilgiliyle izlenen dizisi Gönül Dağı hayranları bir hafta merakla diziyi bekleyecek ancak ilk kez ilan365.net olarak açıklayalım. Gönül Dağı ekibi 2. sezon imzasını attı! Gönül Dağı dizisi cumartesi akşamları devam eden tek dizi olacak!