Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkı Belgelendi! Serenay Sarıkaya küplere bindi! El ele yakalandılar!

hande-kerem1

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı belgelendi. Hande Erçel ve Kerem Bursin aylardır yalandıkları aşkı yine kanıtlandı. Hande Erçel’in Bursin için söylediği sözler, ikilinin bakışları ve Bursin’in köpeği “İşte aşk yine belgelendi” denilerek sosyal medyada damga vurdu.

Hande Erçel, dün Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeki Ödül Töreninde Bay J’nin kendisine dair söyledikleri nedeniyle zor günler geçiren Kerem Bursin’i yalnız bırakmadı. İkili kameralar karşısında beraber çıktı. İkiliye Kerem Bursin’in köpeği Hector’da eşlik etti.

Fox’un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı’nın yıldız isimleri Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı yine belgelendi. İkilinin aşklarını hala yalanlaması sosyal medyada hayranlarını da artık bıktırdı. Geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel’in evinde sabahlayan ikili kameralara görüntü vermemek için sitenin ayrı kapılarından çıkmıştı. İkili tüm bunlara rağmen hala aşklarını duyurmamıştı.

HECTOR AŞKI ELE VERDİ

İkili bugün kameraların karşısına çıktı. Hande Erçel ve Kerem Bursin bugün kameralar önünde beraber yer aldı. İkili bu görüntüler sonrası sosyal medyada TT oldu. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in kameraların karşısında birbirlerine bakışlarının yanı sıra Bursin’in köpeği Hector’da ikilinin aşklarını ele verdi.

Kerem Bursin’in köpeği Hector, yakışıklı oyuncunun kucağındayken Hande Erçel’e gitmek istemesi ikilinin sık sık birlikte olduğunu ele verdi. İkilinin hayranları “Hector babanı bu kadar ele vermeseydin” diye yazarak artık aşklarını ilan etmeleri gerektiğini söyledi.

HANDE ERÇEL: PARTNERİMİN KALBİNİ BİLİYORUM

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizi ekibinin gerçekleştirdiği toplantı sonrasında kameraların önüne gereçek muhabirlerin sorularını yanıtladı. Hande Erçel, partneri Kerem Bürsin’in dün akşam Yıldız Teknik Üniveristesi’nde yaşadığı olayla ilgili gelen sorulara “Ben partnerimi biliyorum, kalbini biliyorum o sebepten böyle şeyler çok gereksiz” diyerek yanıt verdi. Hande Erçel’in bu yanıtı da sosyal medya da gündem oldu.

İkilinin röportaj sırasında birbirlerine bakışları ve Bursin’in köpeğinin Hande Erçel’e yakın tavırları ikilinin arasındaki aşkı yine gözler önüne serdi.

Hande Kerem yakalandı, kıvıramadılar! VİDEO

Serenay Sarıkaya Hector şoku!

Kerem Bursin köpeği Hectör daha önce Serenay sarıkaya ile bol bol poz vermişti. Serenay Sarıkaya ara sıra görmeye gittiği Hectör’ü artık göremeyecek. Hande Hectör’ü Serenay kadar sahiplendi ve kıskandırmaya başladı yorumları yapıldı!