Hekimoğlu 17. bölüm full izle tek parça kesintisiz - 15 Eylül 2020 Kanal D Hekimoğlu son bölüm Ateş Hekimoğlu iki aşk arasında kalacak

Hekimoğlu 17. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu son bölümü izle. 15 Eylül 2020 Hekimoğlu son bölüm tek parça izle. Hekimoğlu yeni bölüm tamamı seyret. Kanal D en çok izlenen dizisi Hekimoğlu 17. bölüm tek parça full izle. Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu? Hekimoğlu 17. bölüm full izle kesintisiz - Kanal D Hekimoğlu 17. bölüm fragmanı son bölüm Hekimoğlu 17. bölüm full kesintisiz izle Hekimoğlu 17. bölüm izle Kanal D ekranlarında bu akşam yerini aldı. Hekimoğlu 17. bölümü bitmesi akabinde Kanal D Hekimoğlu dizisini izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 17. bölüm full izle tek parça kesintisiz - 15 Eylül 2020 Kanal D Hekimoğlu son bölüm Ateş Hekimoğlu iki aşk arasında kalacak

Hekimoğlu 17. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu son bölümü izle. 15 Eylül 2020 Hekimoğlu son bölüm tek parça izle. Hekimoğlu yeni bölüm tamamı seyret. Kanal D en çok izlenen dizisi Hekimoğlu 17. bölüm tek parça full izle. Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu? Hekimoğlu 17. bölüm full izle kesintisiz - Kanal D Hekimoğlu 17. bölüm fragmanı son bölüm Hekimoğlu 17. bölüm full kesintisiz izle Hekimoğlu 17. bölüm izle Kanal D ekranlarında bu akşam yerini aldı. Hekimoğlu 17. bölümü bitmesi akabinde Kanal D Hekimoğlu dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sene Aralık ayında başlayan ve 15 bölüm sonunda mevcut pandemi ile birlikte erken final yapmak zorunda kalan sezon dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Hekimoğlu  yüzbinlerce kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile taa 17. bölüme kadar reytingleri zorlayarak gelmiş bulunmaktadır. Şu sıralar Hekimoğlu 17. bölümü ile de çok merakla arandı. Ateş doktor, değişik tedavi yöntemleri, başarısı ve grubu ile yaşadığı gitgellerin alatıldığı dizi Hekimoğlu 17. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Kanal D Hekimoğlu dizisine ulaşacak ve Hekimoğlu 17. bölüm izleyeceksiniz. Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanan Hekimoğlu 17. bölümü neler oldu aramasının yanında Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Hekimoğlu 17. bölüm bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Hekimoğlu Kanal D izle linki de şu sırlar aktif edildi. 

Hekimoğlu 17. bölüm 15 Eylül 2020!

Hekimoğlu 17. bölüm izle. 15 Eylül 2020 Hekimoğlu son bölüm izle. KargaSeven ve OJO Pictures imzalı, ilk bölümü 17 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, 14 bölüm boyunca senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı ve yerini 15. bölümden itibaren Neşe Şen'e bıraktığı medikal drama tarzında olan dizi Hekimoğlu yeni bölümü seyret. 15.09.2020 Hekimoğlu son bölüm tamamı seyret. 

Timuçin Esen, Okan Yalabık, ,Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay ve bu sezo da Belçim Bilgin'in başrollerini paylaştığı ilk başladığı zamanlarda çok büyük reklamlar yapılan ve  Ateş doktorun esrarengiz doktorluğu ve grubunun yaşadıklarının  hikayesinin yansıtıdığı Hekimoğlu 17. bölüm akabinde Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı da yayınlandı.  Hekimoğlu yönetmeliğini Hülya Gezer'ın yaptığı, senaryosunuNeşe Şen'in birlikte kaleme aldıkları Türk dram türündeki dizi olup  pandemi akabinde erken tatil yapması akabinde aylarca merakla ne zaman başlayacak diye aranmaktaydı Hekimoğlu 17. bölüm full izle linki ve Hekimoğlu 17. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM ÖZETİ

ATEŞ Hekimoğlu’nun ekibi  ZEYNEP'İN  aralarından ayrılması akabinde 2 kişi kalmıştır ve Hekimoğlu Zeynep'in gelmesini istemektedir. İpek bu sayıyı tekrardan 3 e çıkarmakta kararlıdır ve bunu Hekimoğlu2na belli etmemektedir. Çok aday gelip giderken Hekimoğlu Zeynep'ten vazgeçememektedir. Zeynep'in şartını kabul edip etmeme arasında gidip gelmektedir. Tüm bunlar olurken Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne  genç bir hasta gelir. Genç adamın, hastalığının pek çok belirtisi vardır. Ancak bu belirtilerin hepsini birden açıklayan nedeni bulmak hiç kolay olmaz. Zeynep’in yokluğu beraberinde neler getirir? Hekimoğlu Zeynep’in şartını kabul edecek mi? Hekimoğlu ve ekibi genç hastayı kurtarabilecek mi? Öte yandan Ateş2in yanına gelen gizmli kişi kimdir sorusu merakla geçtiğimiz haffta yayınlanan Hekimoğlu 16. bölümü akabinde yanıtın ıbulmuş ve Ateş'in eski eşinden bir hamle gelecektir. Ateş'in bir gece kadın doğum malzemelerini gizlice yerinden almasına İpek2in şahit olması aslında hiç iyi olmamıştır. Uyarılan teş daha da sinirlenecek ve telaşlanacaktır. Zeynep Ateşe baı itiraflarda bulunuyor kimsenin zorla segisine ihtiyacı olmadığını anlattığı konuşma çok şu sıralar dahi çok konululuyor Öte yandan eski eş, Selin'den de beklenmedik bir hamle gecikmiyor. Selin Ateş'i hla seviyor ve bunu Ate'in koynunda itiraf etmek istiyor. 

Hekimoğlu 17. son bölüm izle!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nda birbirinden renkli anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Hekimoğlu son bölümü yayınlandı. Hekimoğlu son bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar...

Geçtiğimiz Aralık Başlayan ve ilk bölümü itibari ile çok tutan dizi Hekimoğlu bu akşam 17. bölümü ile hız kesmeden devam etti. Yabancı bir diziden uyarlanan Hekimoğlu son bölümüyle de dikkatleri üzerine çekti.

HEKİMOĞLU KONUSU

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen), bir vakıf hastanesinde çalışan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman ünlü bir doktordur. Departmanında teşhis konulması güç olan hastaları kendi seçtiği kişilerden oluşan ekibiyle birlikte iyileştirir. Doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara değil bilimsel bulgulara inanan, bulmacaları seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastane kurallarını ve yasaları umursamaz kişiliği nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan'ı (Okan Yalabık) zor durumların içerisine sokar. Ekibi oluşturan ve birbirlerinden çok farklı geçmişleri olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım), Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz), Hekimoğlu'nun gözüne girebilmek için birbirleriyle yarış içerisindedir.

HEKİMOĞLU 16. BÖLÜM NELER YAŞANDI

Belçim Bilgin'in de diziye dahil olduğu Hekimoğlu 17. bölüm de hep şaibeler mevcuttu. Hekimoğlu bir kadının sesiyle irkilir. “Ateş!” Yıllardır görmediği, konuşmadığı ama vaktiyle  çok değer verdiği biridir bu kadın… Onca zaman sonra tekrar karşısına çıkması da elbette sebepsiz değildir. Hekimoğlu’ndan öyle bir şey ister ki bir anda her şey durur. Sadece Hekimoğlu değil onu tanıyan herkes bu istekten tedirginlik duyacaktır. Peki, Hekimoğlu geçmişinden gelen bu kadını geri çevirebilecek midir? Zamanında deli yaşadığı aşkı karşısındadır Selin  rolü ile karşımıza çıkan  Belçim Bilgin başarısı ile adından çok konuştururken, Ateş'in eski eşi ve hala aşık olduğunu itiraf ediyor. Öğrencilerine ders veren Ateş bir hasta bacağı tanıtır ve kendisinden örnekler verir. Ve bir hikaye anlatmaya başlar ve öğrencileri de bu urumun kendi durumu olduğunu anlar ve teş2in bacağının bu hale neden geldiğini anlamış olup çok üzülürler.  O zamanlar Selin ile evli olan Ateş, onun verdiği kararla ameliyata alınmıştır. Bu arada Selin, hastaneye gelip yeni kocasının çok hasta olduğunu ve onun yardımına ihtiyacı olduğunu söyler.  Ancak Ateş bu konuda destek veremeyeceğini söyleyip kestirip atmak ister. Dosyası ile çok ilgilenmeyen ateş eve gittiktensonra kararı tekrar değerlendirir ve Selini arayıp kocasının tedavisine destek olacağını söyler. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Ana karakterler

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları konusunda başarılı bir doktordur. "Herkes yalan söyler" cümlesini kullanmasa günü kötü geçer. Asistan ekibiyle uğraşmayı çok sever. İpek ve Orhan'ın üzerine titrediği doktordur. Kendisi poliklinikte çalışmayı sevmez. Hastanede televizyon izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla vakaları farklı bir bakış açısıyla çözer. Bastonla gezer. Ağrı kesicisini taşır.

Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji uzmanıdır. Hekimoğlu'nu üniversiteden beri tanıyan ve yaptıklarına saygı duyan tek arkadaşıdır.

İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpkı Orhan gibi Hekimoğlu'nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu'yla uğraşmayı çok sever.

Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu'nun asistanı olan uzman nörolog. Kendisi "Memoli" veya "Dolapdereli" olarak tanınır.

Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Hekimoğlu'nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu'nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

Selin Kurt (Belçim Bilgin): Avukat ve Ateş Hekimoğlu'nun eski eşi.

Yardımcı karakterler

Alya (Esra Eron): Hastanenin doktorlarından birisi. Orhan hoca ve Ateş hocanın ekibine destek olur.

Muzo (Muhammed Dede): Hastane çalışanı. Ateş hocaya hep yardımcı olur.

Konuk oyuncular

Hakan Meriçliler (1)

Filiz Ahmet (4)

Murat Garipağaoğlu (5)

Emre Kızılırmak (8)

Alptekin Serdengeçti (9)

Güven Kıraç (Vahap Ergün): Hastanenin yönetim kurulu başkanı.

Her hafta SALI günleri yayınlanan Hekimoğlu  dizisi Kanal d'nin adeta kurtarış dizisi olmakta olan yolda ilerlemekteyken aynı gün yayınlanan bir çok dizi ile kafa kafaya gitmektedir.  Peki Hekimoğlu son bölüm de Ateş yeni gelen bayanı nereden tanımaktadır. Hekimoğlunun hayatının neresindedir 

Hekimoğlu, KargaSeven ve OJO Pictures imzalı, ilk bölümü 17 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, 14 bölüm boyunca senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı ve yerini 15. bölümden itibaren Neşe Şen'e bıraktığı medikal drama ve komedi türündeki Türk televizyon dizisi. 

Sonrasında su gibi giden olaylar ile birlikte Ateş ve yeni gelen bayan arasında neler olacaktır diziyi merakla takip edenler için Hekimoğlu 17. bölüm 'de neler olacak diye beklemekte . Bakalım Hekimoğlu 17. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 23:00
YORUM EKLE