Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Kasım 2020 Cumartesi 02:09:22

Hercai Hazar ölüyor mu? Serhat Tutumluer diziden ayrılacak mı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai 48. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün paylaştığı dizide Serhat Tutumluer’in canlandırdığı Hazar Şadoğlu, oğlu Miran’ın Aslan’ın kurşunundan korumak için önüne atladı. Bunun üzerine Hercai Hazar ölüyor mu? Serhat Tutumluer diziden ayrılacak mı merak konusu oldu. İşte detaylar…

Yapımını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai dizisi üç sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor. Aslan Aslanbey’in ortaya çıkmasıyla entrikaların artması gidişatı heyecanlandırdı. 20 Kasım Cuma akşamı da 48. bölümüyle ekranlara gelen Hercai’de Aslan Reyyan’ı kaçırdı. Reyyan’ı kurtarmak için Hazar ve Miran birlik oldu. Fakat Reyyan’ı bırakmak istemeyen Aslan, silahına davrandı ve ateş etti. Miran’ı korumak isteyen Hazar kurşunun önüne atladı. Hal böyle olunca Hercai Hazar ölüyor mu? Serhat Tutumluer diziden ayrılacak mı merak konusu oldu.

Hercai Hazar ölüyor mu?

Geçtiğimiz hafta Aslanbey konağına yeni gelen Füsun, Miran’a gerçekleri söyledi. Miran, Hazar’ın oğlu olduğu dolayısıyla Aslanbey olmadığını öğrendi. Bunun üzerine hayalleri yıkılan Miran bir de Aslan’ın Reyyan’ı kaçırdığı öğrenince yıkıldı. Ardından Hazar’dan hesap soran Miran babasıyla birlikte Reyyan’ın peşine düştü. İşte bu sırada Aslan’ın silahı ateşlediğini gören Hazar, Miran’ı kurtardı ancak kendi yaralandı.

Durumu bir hayli ağır olan Hazar’ı hastaneye yetiştirirlerse; kısa sürede iyileşecek ve Miran’la arası da düzelecektir. Ancak Serhat Tutumluer’in diziye veda etme vakti geldiyse Zehra’dan sonra Hazar’la da vedalaşağız. Bunun ardından da Miran, babasının intikamı için Aslan’a daha da bilenecektir.

Hercai son bölümde neler oldu?

Füsun Aslanbey’in gelişi ve Miran’ın öz babasının Hazar olduğunu açıklaması; hem Aslanbeyler’in hem de Şadoğulları’nın hayatında bir bomba etkisi yaratır. Miran, Hazar’ın babası olduğu gerçeğini kabullenemezken Şadoğlu’nda da bu konuda çatlak sesler çıkmaya devam etmektedir. Ancak Reyyan her zamanki gibi Miran’ın yanında olup desteğini esirgemez.

Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla eteğindeki bütün taşları döktüğü zannedilen Azize Aslanbey kaybedecek bir şeyi olmadığı için artık daha tehlikelidir ve ne olursa olsun Nasuh Şadoğlu’nun zamanında kendisine yaptıklarının hesabını soracaktır.

Ancak Azize kendi intikamının peşinde koşarken burnunun dibinde yaşanan olayların farkında değildir. Aslan’ın en yakın dostuyla bile paylaşmadığı gizli planlarının büyük bir trajediye sebep olması an meselesidir. Miran hayatını allak bullak eden gerçeklerle yüzleşmeye çalışırken bu trajediye engel olabilecek midir?

Yoksa Aslan her iki aileyi derinden sarsacak bir acı bırakıp çekip gidecek midir? Miran bir yandan hayatını sarsan sırrın getirdikleriyle mücadele ederken bir yandan da sevdiklerini korumak için Aslan’ın planlarına engel olmaya çalışacaktır…

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı