Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Kasım 2020 Pazar 22:28:46

Son Güncelleme: 29/11/2020 22:28:49

Kefaret 2. bölüm izle 29 Kasım full FOX TV youtube Fox Play Kasım HD Zeynep Sinan kızından haber alacak

Dizi reytinglernde tek rakibinin Arıza olabileceğini farkettiğimiz Kefaret 29 kasım izle  Bu akşam fox tv ekranları izle butonu ile adeta çöktü. Kefaret 2. bölüm izle. Nurgül Yeşilçay’ın yeni dizisi kefaret 2. bölüm izlenaraması ile buakşam da google arama moturu adeta aşındırıldı. Mafolan bir hayat… Nazara mı geldiler dedirten… Masum gibi duran Ahmet’in aslında arakteri ve tüm detaylar Kefaret 2. bölüm izle linkinde daha da bi fazla oluşturuldu. Kefaret 2. bölüm izle. Kefaret 29 Kasım fox TV izle Kefaret 2. bölüm foxPlay youtube izle.

Kefaret 2. bölüm izle.  Nasıl bir çekisi varmış da Zeynep kızından ayrı gayrı 5 sene boyunca haber alamadan yaşamış dedirten Kefaret 2. bölüm izle linkinde şok olacaksınız. Ahmet’in Zeynep’i en yakın arkadaşı Meltem ile aldatması, Meltem2in kocasının Zeynep’in kızı kaçırması konusunun işlendiği Kefaret 2. bölüm izle linkinde neler olduğu detaylarını sizlere sunacağız.  Dizi reytinglernde tek rakibinin Arıza olabileceğini farkettiğimiz Kefaret 29 kasım izle  Bu akşam fox tv ekranları izle butonu ile adeta çöktü. Kefaret 2. bölüm izle. Nurgül Yeşilçay’ın yeni dizisi kefaret 2. bölüm izlenaraması ile buakşam da google arama moturu adeta aşındırıldı. Mafolan bir hayat… Nazara mı geldiler dedirten… Masum gibi duran Ahmet’in aslında arakteri ve tüm detaylar Kefaret 2. bölüm izle linkinde daha da bi fazla oluşturuldu. Kefaret 2. bölüm izle. Kefaret 29 Kasım fox TV izle Kefaret 2. bölüm foxPlay youtube izle.

Kefaret 1. bölüm izle.  Zeynep… Ahmet… Sinan… Meltem… hangisinden bahsedileceğine şaşırdığımız dizi de herkes başrol oyuncusu. Bu akşam fox tv ekranları izle butonu ile adeta çöktü. Kefaret 1. bölüm izle. Nurgül Yeşilçay’ın yeni dizisi kefaret 1. bölüm izle bir girdi hayatımıza pir girdi. Masalımsı gibi gözüken bir hayatın alt üst olmasının konu ednildiği Kefaret 1. bölüm izle. Kefaret 22 Kasım fox TV izle Kefaret 1. bölüm foxPlay youtu be izle

Kefaret 1. bölüm neler oldu

22 Kasım pazar günü  başlayan Kefaret 1. bölümü çok dikkat çekmişken, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Yurdaer okur paylaşırken onlara Özge Özcan, Ege kökenli , Mine Kılıç , Ayşegül Cengiz,  Metin Yavuzoğlu ve Tolga Güleç gibi birbirinden başarılı oyuncular da eşlik ediyor Benzin İstasyonunda kızının kaırılması ile başlayan hengamelerin aslında önünde yaşanan olaylar zeynep’ten gizli olaylar bulunmaktadır.

Kızının kaçırılması öncesinde kocası Ahmet’in kendisini en yakın arkadaşı ile yatması sırrı ve sonrasında kızının sırra kadem basması… Bakalım Kefaret 2. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak?

Bir kasabada öğretmen olan zeynep, pişmiş gibi habersiz davranan kocasıyla güyya yaşadığı mutlu dolu hayatı vardır. Ahmet’in Sevgilisinin kocası tarafından kaçırılan Zeynep’in kızı…. yaşamktadır… Kendisine gelen gizli bir telefon sonrasında kızının yaşadığı öğrenilecektir.

Bu gizli kişi kimdir?

Bu akşam yani Kefaret 2. bölüm izle linkinde karşımıza çıkan detaylarda Zeynep’in kızı Meltem2in kayınpederinde olduğu açılan telefon sonrasıda gözler önüne serileecektir.

Zeynep Ahmet yaşanan bu olaylar ve iğrenç gerçekliklerin ortaya çıkması sonrasında ayrılmıştır. Zeynep’in yanında komiser sinan vardır. ve Zeynep için kendi mesleğinden vazgeçmiştir. Ve sevgilisinde de Zeynep içi ayrılmıştır. Çükü aşk başlayacaktır…

Her anında Zeynep’in yanında olan Sinan, kendisine doğru yolu da göstermek için elinden geleni yapacaktır… Tabi bu yakınaşma da Zeynep’im psikolojisinin bozulmuşluğuna adeta ilaç olacaktır. Zeynep’in büyücülerden bile medet umması dizinin Kefaret 2. bölüm izle linkinde karşımıza çıkmasa da ilk bölüm çaresiz bir anne bizi çok etkilemişti.

Zeki tehdit etmişti

Geçtiğimiz bölüm yani Kefaret ilk bölümünde Ahmet’in zekiyi tehdit etmesi kendisini çileden çıkartmışve acısını da Kızından çıkartmıştı. Kızı Elif’i kaçırmış ve nerede olduğunu öğrenemeden kaza da ölmüştü.

Beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalan Zeynep ile Sinan tanışırken geleceklerinin mükemmel olacağından emin olduk. Doğum gününde bir dilek dilemişti ve sonraki 5 yıl içinde her şeyini kaybetti . Bir tek Sinan Komiser Zeynep’i terk etmedi . Zeynep’e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi .Sinan ile Zeynep El Ele verip İnatla her şeyi teker teker geri almak için de çabaladıklarını Kefaret 2. bölümde şahitlik edeceksiniz.

Çıktığı yüksek bir tamamlanmamış bina tepesinde adeta geçmişyile yüzleşen Zeynep, kocası, masalımsı bir hayatı ve kızının kaçırılması gerçeği ilk yüzleşmesinin sonrasında da Yani kefaret 2. bölüm izle linkinde de değişik olaylar yaşanacaktır.

Gerçeği bir tek bilen ilk başlarda komiser Sinan ve Meltem olsa da Zeynep’in de bu gerçek ile karşı karşıya kalması geç olmayacaktırç

Kefaret 1. bölüm izle araması ile google olduğunuzu fark ettik. Sizlere dizinin 2. bölüm izle linkine ulaştıracağız. Kefaret 2. bölüm izle linki için Fox Resmi internet sayfasından Kefaret 2. bölüm izleyebliiir, FOX Play’den dizi bitmesi sonrasında ulaşabilir ya da Kefaret 2. bölüm izle linki yazarak Youtube üzerinden Kefaret 2. bölüm izleyebilirsiniz. Ayrıca da ekleyelim ki bilindiği üzere FoxPlay den tüm dizilere ulaşabilrisiniz ancak çok cüzzi bir rakam ile FoxPlay aboneliği elde etmeniz gerekmektedir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı