Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

25 Eylül 2020 Cuma 16:10:33

Kırmızı Oda Güler kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun nereli kaç yaşında sevgilisi var mı?

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda seyirciden tam not almayı başardı. Peki, Kırmızı Oda Güler karakteri kimdir? Kırmızı Oda Güler'in hikayesi nedir? Güler karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Coskun kimdir? Su Burcu Yazgı Coskun'un boyu ve kilosu kaçtır? İşte detaylar…

TV8’in yeni dizisi Kırmızı Oda seyirciden tam not almayı başardı. Peki, Kırmızı Oda Güler karakteri kimdir? Kırmızı Oda Güler’in hikayesi nedir? Güler karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Coskun kimdir? Su Burcu Yazgı Coskun’un boyu ve kilosu kaçtır? İşte detaylar…

Kırmızı Oda Güler kimdir?

Psikoloji gerilim türünde ilerleyen Kırmızı Oda dizisi adından sıkça söz ettireceğinin sinyalini verdi. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan dizi, Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarındaki hikayelerden senaryolaştırıldı. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisine her hafta farklı oyuncular konuk olarak katılıyor. İnsana ait hikayelerin başarılı bir şekilde işlendiği dizi de Güler karakteri öne çıktı. 16 yaşındaki Güler, anne ve babasını kaybetmiştir. Kardeşlerine bakmak zorunda kalan Güler, onlara hem anne hem de baba olmaya çalışır. Hayata tutunma mücadelesi veren Güler için her şey çok zordur.

Yolu bir şekilde Doktor Hanım ile kesişen Güler, psikolojik durumuyla ilgili yardım almaya başlar. Güler’in gözyaşları ve acılarla dolu hikayesi ekran başındaki seyircilerinde duygusal anlar yaşamasına neden oldu. Kırmızı Oda dizisinin temel karakterlerinden biri olan Güler’i Su Burcu Yazgı Coskun canlandırıyor. Genç oyuncu başarılı performansı ile seyirciden taktir kazandı. 2004 İstanbul doğumlu olan Su Burcu Yazgı Coskun, henüz orta okulda eğitim görmektedir. Küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa karşı büyük bir tutkusu bulunan Su Burcu Yazgı Coskun, Kırmızı Oda dizisi kadrosuna seçilmek için fedakarlıkta bulundu. 1.60 boyunda olan genç oyuncu, ilk kez ekran karşısın 2011’de yayınlanan Farklı Hayat dizisiyle çıkmıştı.

Sana Bir Sır Vereceğim, Aşk Yeniden, Kalbim Dört Mevsim ve Karadayı dizilerinde de rol alan oyuncu, mimikleri ve jestleriyle duygu aktarımını gerçekleştiriliyor. Profesyonel oyunculuk eğitimi de alan Su Burcu Yazgı Coskun, gelecekte ülkenin en önemli starlarından biri olmak istediğini söylüyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı