Kırmızı Oda Haluk kimdir? Gerçek adı ne? Yılmaz Kunt oynadığı diziler

TV8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda 19 Mart Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı dizide her hafta birbirinden ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. Nazlı'nın hikayesinin bittiği yeni bölümde Nazlı'nın büyük aşkı Haluk bir kez daha merak konusu oldu. Bunun ardından diziyi izleyen herkes Kırmızı Oda Haluk kimdir? Gerçek adı ne? Yılmaz Kunt oynadığı diziler aramaya başladı.

kirmizi-oda-haluk-kim

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı, Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde birkaç haftadır Nazlı’nın hikayesi anlatılıyordu. Çocukluğundan beri sevilmeye layık olmadığını düşünen ve Recai ile mutsuz bir evliliği olan Nazlı, Doktor Hanım’la konuştukça kabuğunu kırdı. Hatta bu seanslar sırasında büyük aşkı Haluk’u da anlattı. Kırmızı Oda 29. bölümde de Nazlı’nın hikayesi son kez izleyici karşısına çıktı. Çünkü Nazlı iyileşti. Tabi bu durumda Nazlı’nın aşkı Haluk merak konusu oldu. Peki Kırmızı Oda Haluk kim? Gerçek adı ne

Kırmızı Oda dizisinde Haluk karakterine Yılmaz Kunt hayat verdi. Genç bir oyuncu olan Yılmaz Kunt kaç yaşında, nereli aranmaya başladı. İşte Yılmaz Kunt oynadığı diziler

Kırmızı Oda’nın Haluk’u Yılmaz Kunt kim?

Oyuncu Yılmaz Kunt 1994 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Modem ve oyunculuk yapan Kunt, Best Model of Turkey 2015 birincisi seçildi. Gülümse Yeter dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. “Bahtiyar Ölmez” yapımında Ömer karakterini canlandırdı.

Kanal D’de 2019’da yayınlanan Afili Aşk dizisinde Berk Koçar karakterine hayat verdi. Yılmaz Kunt Atılım Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okumaktadır.

Best Model of Turkey, Best Model European Union ve Best Model of the World birincilikleri bulunuyor.

Yılmaz Kunt oynadığı diziler

  • Gülümse Yeter
  • Bahtiyar Ölmez
  • Afili Aşk

Yorumlar kapalı.