Dizi Haberleri

Kırmızı Oda Selvi gençliği kimdir? kim canlandırıyor oynuyor? Küçüklüğü kim oynuyor Adı nedir?

Kırmızı oda dizisinde şu sıralar gündemde olan Kırmızı Oda Selvi’nin gençliğini kim oynuyor ? gerçek adı nedir ? Her cuma akşamına damgasını vuran Kırmızı Oda dizisi tv8’e kanalının adeta reyting rekortmeni olma yolunda tam gaz ilerletirken,  kırmızı oda Selvi’nin gençliği bu akşama damgasını vuruyor . Peki kırmızı oda Selvi’nin gençliğini kim canlandırıyor sorusu da merak ediliyor. Kırmızı Oda Selvi’nin gençliği rolünü oynayan Doğa Naz  Şahin kimdir? Kırmızı Oda Selvi’nin gençliği kimdir?  kırmızı oda Doğa Naz Şahin oynadığı diziler hangileridir gibi detaylar sizlerle

Kırmızı Oda dizisi çok sevilen bir dizi haline henüz yayınlandığı ilk bölümü ile birlikte ulaşmış Ken bu akşam Kırmızı Oda 12 bölümü ile de adeta reytingleri yerinden oynatacağı benzemektedir.  Kırmızı Oda Selvi’nin gençliğini oynayan oyuncu şu sıralar çok merak ediliyor .

Peki Kırmızı Oda Selvi’nin gençliğini kim oynuyor? gerçek adı ne? kırmızı orada Selvi’nin gençliğini güzeller güzeli oyuncu Doğa Naz Şahin canlandırmak tayken Doğa Naz Şahin kırmızı oda dizisi ile ilk heyecanını yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir