Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

20 Kasım 2020 Cuma 19:59:46

Son Güncelleme: 20/11/2020 19:59:21

Kırmızı Oda Selvi gerçek hikayesi nedir? kimdir? Hastalığı Nedir? Kırmızı Oda agorafobi nedir?

Kırmızı Oda Selvi kimdir Kırmızı oda Selvi’nin gerçek hikayesi nedir? geçtiğimiz hafta kırmızı Oda dizisine dahil olan Selvi agorafobisi olan bir hasta olarak karşımıza çıkacak Ken herkes Kırmızı Oda Selvi kimdir ?Kırmızı Oda Selvi’nin hayat hikayesi nedir ?

Kırmızı Oda Selvi kimdir Kırmızı oda Selvi’nin gerçek hikayesi nedir? geçtiğimiz hafta kırmızı Oda dizisine dahil olan Selvi agorafobisi olan bir hasta olarak karşımıza çıkacak Ken herkes Kırmızı Oda Selvi kimdir ?Kırmızı Oda Selvi’nin hayat hikayesi nedir ? ve Kırmızı Oda Selvi karakterine hayat veren Sema Keçik kimdir sorusunun yanıtını merakla araştırıyor
Kırmızı Oda kaldığı yerden bu akşam devam edecek iken Kırmızı Oda dizisinde Selvi karakterine can veren oyuncu Sema Keçik kimdir? sorusunun yanıtı da merakla araştırılıyor.  Kırmızı Oda yeni bölümde Selvi karakter ile karşımıza çıkacak Sema Keçik hayat hikayesi en ince detaylarına kadar araştırılacak..  agorafobi nedir…

Kırmızı Oda Selvi’nin hikayesi

Kırmızı Oda Selvi, 5 kişinin yaşadığı bir ailenin menubu olup evin en büyük çocuğudur. Babasından çok çeken Selvi küçük yaşına rağmen tarla tarla çalışmaktadır.  İstabul’da bir aileye gelin gider Tabi sevmedği orta yaşlı bir adam ve gittiği evden daha beter bi yerdir.

Dizide agorafobisi olan bir hastayı canlandıracağını öğrendiğimiz Sema keçik yani Selvi hastalığı sebebiyle evden çıkamayan bir kadını canlandıracak iken Kırmızı Oda Selvi oğlunun da ısrarı sonrasında psikiyatri ile görüşmeyi kabul edecek. Her hafta cuma günlerine damgasını vuran Kırmızı Oda Selvi karakteri ile bir o kadar daha izlenme rekorlarını elinde tutacağı benzerken, Psikiyatri tedavisi kabul ettiğini öğrendiğimiz Selvi’nin hayat hikayesi herkesi çok üzecek iken diğer bir taraftan da Sema Keçik kimdir? Agorafobi ne demektir gibi soruların yanıtlarını da sizler için Araştırdık.

Sema Keçik kimdir

Namıdiğer Mörteber 1965  yılı doğumlu olup ağrı-diyadin midir Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunu olan Kırmızı Oda Selvisi Yani Sema Keçik O zamandan bu zamana onlarca yapımda yer almış iken en son Yeni Gelin Möhteber karakteriyle adından Çok Taht ettirmişti.

Yeni Geliin Zamanı çok tepki toplamıştı

Hatta Yeni Gelin dizisinde kendi kardeşi rolünde oynadığı ve kendinden 25 yaş ufak Halil İbrahim Kurum ile sevgili olmuştu. O dönem kendinden 25 yaş ufak sevgilisi ile gündeme çıkan Sema Keçik çok tepki alsa da bir süre sonra ayrılık çanları çalmıştır.

 

Agorafobi nedir

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan’ın annesinin hastalığı olan agorafobi bir tek kendini güvende hissettiği yerlerde kalabildiği , Bu da kendi evinin olduğu ve evinden dışarıya Çıkamama hastalığı anksiyete bozukluğu olarak bilinen agorafobi Evde Tek Başına kalma , açık alanlardan Özellikle de kalabalık ortamlardan kaçma hastalığı olarak bilinirken, sosyal boğulmaktan da korkan kişilerin hastalığıdır.
Kırmızı oda Selvi karakteri bilindiği üzere agorafobi hastalığının pençesinde olan bir bireydir . Kırmızı da 12. bölümden tedavi olmaya başlayacak olan Kırmızı Oda Selvi’nin bu rahatsızlığının altında yatan Sırlar da gün yüzüne çıkacaktır Özellikle de kalabalık caddelerde dolaşamayan , sıra bekleyemeyen, toplu taşımalara binememe Yani evden Çıkamama hastalığı olan agorafobi tedavisi psikiyatri tarafından yapılmaya çalışılacaktır

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı