Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Kasım 2020 Cumartesi 12:08:36

Kırmızı Oda’nın yeni rakibi Arka Sokaklar ! Arka Sokaklar birinciliği kimseye vermiyor !

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olan TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’nın rakibi görenleri şaşırttı. Yayınlandığı zamandan beri birçok diziyi finale sürükleyen Kırmızı Oda, birinciliği kaptırdı. 14 senedir televizyon ekranlarında olan Arka Sokaklar, birinciliği Kırmızı Oda’nın elinden almayı başardı. Kırmızı Oda, Arka Sokaklar’a yenildi.

TV8’de yayınlanan ve ilk yayın gününden beri gündemden düşmeyen, reyting rekoru birincisi Kırmızı Oda’ya rakip geldi. Dizi, birçok yaz dizisinin ve uzun zamandır yayınlanan dizinin sonunu getirdi. Çoğu dizinin yayın gününü değiştiren dizi, birçoğuna da final yaptırdı. Ancak öyle bir şey oldu ki şok olacaksınız !

Kırmızı Oda dizisi yayın gününde birinciliği kimseye vermiyordu. Hatta öyle ki yayınlanmadığı günlerde özet bölümüyle bile birçok dizinin yeni bölümünü reyting konusunda geçiyordu. Kırmızı Oda emin adımlarla ilerlerken 14 sezondur yayınlanan bir dizi onu tahtından etti.

2006’dan beri ekranlarda bizimle buluşan Arka Sokaklar dizisi, dün akşam yayınlandığı bölümüyle Kırmızı Oda’yı geçti. Cuma akşamı reyting birinciliğini kimseye bırakmayan Kırmızı Oda, bu defa birinciliği fena halde kaptırdı.

Kırmızı Oda dizisinden Meliha karakteri çıktıktan sonra dizi adeta düşüşe geçti. Ama bu düşüş bile onu sezonun en başarılı yapımı olduğunu değiştiremedi. AB grubunda 10’a yaklaşan reytingler, ABC1’de de 9’a varmak üzere. Kırmızı Oda sezonun en başarılı yapımlarından birisi olduğunu bu sonuçlarla da bizlere gösteriyor. Ancak 14 senelik yapım olan 7’den 70’e tüm Türkiye’nin mutlaka izlediği ve sevdiği dizi Arka Sokaklar, dün reytinglerde Kırmızı Oda’yı geçti.

Çok az bir farkla da olsa Kırmızı Oda’yı reyting sıralamasında 2. sıraya atan Arka Sokaklar, Cuma akşamının reyting birincisi oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı