Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Kasım 2020 Cumartesi 12:19:21

Kutsi aşkı yine sette buldu ! Kutsi’nin yeni aşkı bakın kim !

Feyza Çıpa ile evleneceği beklenen Kutsi, ani bir kararla sevgilisi Feyza Çıpa’dan ayrılmıştı. 7 yıllık beraberliğini 7 ay önce sonlandıran Kutsi, yeni bir aşka yelken açtı. Aşkı sette bulan Kutsi’nin yeni sevgilisi çok şaşırttı. Kutsi, rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesiyle aşk yaşamaya başladı. Kutsi’nin yeni sevgilisi kim ?

7 yıllık Feyza Çıpa ile olan ilişkisini 7 ay önce ani bir kararla sonlandırma kararı alan Kutsi, aşksız kalamıyor. Feyza Çıpa ile evlilik yolunda ilerleyen uzun bir beraberliği olan şarkıcı ve oyuncu Ahmet Kutsi Karadoğan, 7 ay önce sevgilisi Çıpa’dan ayrılmıştı.

Feyza Çıpa ile ayrıldıktan sonra bir süredir adı kimseyle aşk dedikodularına karışmayan Kutsi, aşkı yine sette buldu. Doktorlar dizisinde canlandırdığı Levent karakteri ile tanınan ve birçok projede yer alan Kutsi’nin yeni aşkı şaşırttı. Kutsi rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesiyle aşk yaşamaya başladı. Sinem Ürek ile aşk yaşayan Kutsi, henüz bir açıklama yapmadı. Sinem Ürek’in Instagram hesabının profil fotoğrafı ikilinin aşkını ele verdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı