Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

7 Kasım 2020 Cumartesi 02:57:56

Son Güncelleme: 07/11/2020 02:58:06

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izle tek parça youtube 7 Kasım seyret- Kuzey yıldızı kesintisiz izle

Dizinin bitmesi ile birlikte şu sıralar Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm full izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izle Show TV, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm Show TV izle Çok araştırılmak da iken Biz de ilan365 olarak sizler için Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izleyemeyenler için vereceğimiz link ile Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izle kısmına ulaşacak ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölümü izleyeceksiniz

Ilk bölümler ile geçtiğimiz sene Eylül ayı itibariyle başlayan ve çok izlenilen dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölümü ile bu akşam ekranlarda Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm full izle linki ile birlikte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm fragmanı da çok merakla araştırılmaya an itibarı ile başlandı .Yayın günü olarak Cumartesi günü, Show TV ekranlarında süsleyen Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm full izle Linkinde karşımıza çıkan detaylar da Yıldız ile Kuzey’in karşılıklı olarak atışmaları ve birbirlerine kıskandırma sahnelere herkesi çok heyecanlandırdı. Biz de sizler için Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izle linki ve kuzey ile Yıldız’ın başına gelenler ile birlikte Yıldızın tekrardan kanamaya başlayan yarısına ortak olduk.

 Dizinin bitmesi ile birlikte şu sıralar Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm full izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izle Show TV, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm Show TV izle Çok araştırılmak da iken Biz de ilan365 olarak sizler için Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izleyemeyenler için vereceğimiz link ile Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izle kısmına ulaşacak ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölümü izleyeceksiniz

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izle

İsmail Demirci’nin Kuzey Mollaoğlu karakteri ile Aslıhan Güner’in ise Yıldız Kadıoğlu karakteri ile karşımıza çıktığı Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde birbirine kavuşamayan iki âşık ve yaşadıklarına şahitlik edecek iken diğer dikkat çeken isimler Toygan Avanoğlu, Zeynep kankonde ve Cezmi Baskın olurken Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. bölüm bu akşam Show TV ekranlarında heyecan izlendi. Geçtiğimiz sezon ile birlikte başlayan mevcut pandemi sebebiyle dizinin erken final yapması sonrasında Geçtiğimiz ay içerisinde başlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm full izle ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm fragman ve detayları da sizlerle.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde artık kara bulutların Dağılmaya başladığına şahitlik edeceğiz . Bulutun hayatından gitmesine şahitlik eden Yıldız büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Kuzey ile yıldız arasındaki engeller  bir bir kalkacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölümü ile Yani bu akşam 7 Kasım Cumartesi akşamı sevenleri ile buluştu. Kuzey Yıldızı ilk aşk 38. bölümüne damgasını vuran diğer bir olay ise karşılarına çıkmış olan yeni bir sınav olacaktır. Bu sırada Yaşar devreye girecektir.

Kuzey Yıldız engelleri kalkıyor

Yıldız, gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırmıştır ve büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Bulut, kayıtsız şartsız hayatından çıkıp gidecektir. Kuzey ve Yıldız’ın aralarındaki engeller bir bir ortadan kalkıyor gibi görünmektedir. Bu zamana kadar iki aşığın göğünden bir an olsun ayrılmayan kara bulutlar bir bir dağılmaya, nihayet gün yüzü onlara da gülmeye başlamıştır.

Kuzey ve Yıldız, artık sadece aşklarını ve geleceklerini düşünmelilerdir. Bir yandan hazırlıklara başlarken bir yandan bu büyünün bozulmasından delicesine korkmaktadırlar. Nitekim korktukları başlarına gelir. Yirmi yıllık aşkın, yirmi yıllık engeli Yaşar, kendini gösterir. Kuzey’in aşkını, kendi yöntemleriyle sınayacaktır. Kuzey, kendine fazlasıyla güvense de sınavlar çok zor ve tehlikelidir. Kuzey, bir Yıldız’a dokunabilmek için uçmayı göze alabilecek midir? Buna cesaret etse bile sonunda Yıldız’a dokunmayı başarabilecek midir? Yoksa…

Kuzey Yıldızı final mi yapacak? 

Kuzey ve Yıldız evlenecek mi? Buluta Ne oldu? dizi final mi yapacak? hepsi ve daha fazlasını sizler için araştırdık. Biliyorsunuz ki 21 yıllık kavuamayan aşıkların hikayesi yıldız ve Kuzey’in evlenmesine Şule engel oluyordu. Şule yetmezmiş gibi bir de psikopat Bulut ortaya çıktı. neyse ki bu bölümde Yıldız Onun gerçek yüzünü gördü ki bu akşam sizlere nüksettirilecek. Yıldız Bulut’un yakalandığını kuzeye söylüyor . Diğer taraftan Şule de son günlerini İstanbul’da geçirme kararı almış gibi duruyor. Kızlarda annelerini yalnız bırakmamak için onun yanına gitmek istiyorlar . Bu arada merak etmeyin kızlar İstanbul’a gitmeyecek. kuzey ve yıldız evlenmek için tüm engellerden kurtuldu derken Yıldız’ın babası Yaşar amca Kuzey’i bir takım Testlere sokacak bu sahneler bayağı komik olacağı benziyor.  Kuzey bu testleri Tabii ki geçecek Müjdeli haberi verelim düğün yakındır gibi söylentiler şu sıralar sosyal medya da . kuzey ve yıldızın barışmaları reytinglerde de yansımış durumda çok ilginçtir araya ne zaman bile girse reytingler düşüyor tekrar yan yana geldiklerini arartıyor . Şu sıralar ortada bir haber dolaşıyor yok kuzey ve yıldız evleniyor ve dizi final verecek diye . Ancak Kuzey ile Yıldız evlense de senaryonun da ona göre değiştirileceğini söyleyebilriz. Şu sıralar Kuzey Yıldızı’nın final yapma gibi bir haberi henüz yayınlanmadı.  Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm full izle linkine ulaşmak için Show TV resi internet sayfasını ziyaret edebileceğiniz gibi Show TV Youtube kanalından da Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm izle linki sayesinde dizinin yeni bölümünü seyredebilirsiniz.

Aslıhan Güner herkesi hayran bırakıyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Kızıl güzeli Yıldız karakteri ile karşımıza çıkan Aslıhan Güner dizideki başarısı ve Daha da fazlası güzelliği ile sosyal medyanın sürekli olarak gündeminde yer alıyor. Aslıhan Güner’in bilindiği üzere birkaç estetiği bulunmakta iken yıllar öncesine ait fotoğraflarını görenler adeta şok oluyor.  Mert Kılıç ile mutlu bir evliliği olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk başrol oyuncusu Aslıhan Güner bilindiği üzere dizinin çekimlerinin bulduğu Ordu’da ikamet ediyor. Eşi Mert Kılıç ise Ordu’da bulunan eşine olan hasretini Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşmıştı.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı