Leyla İle Mecnun Exxen İçin Yeniden Çekiliyor! Eski Kadro Olacak Mı?

Acun Ilıcalı, Sihirli Annem dizisinin ardından TRT'nin fenomen dizi Leyla ile Mecnun dizisinin de haklarını satın aldı. Leyla ile Mecnun dizisi yeni kadro ile yeniden Exxen için çekilecek! Exxen Leyla ile Mecnun dizisi kadrosunda hangi oyuncular var? Eski oyuncular olacak mı?

Leyla-ile-Mecnun-Ekran

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından fenomen dizi Leyla ile Mecnun dizisinin de haklarını satın aldı. Leyla ile Mecnun dizisi yeniden Exxen’de çekilecek!

Acun Ilıcalı Exxen için tüm kozlarını oynuyor. Exxen’in rekor aboneye ulaştığı haberlerini servis eden Acun’a haberlerin PR olduğu iddiası gelmişti. Ancak Acun Ilıcalı Exxen’in başarısız olmaması konusunda kararlı.

Bir zamanların fenomen çocuk dizisi Sihirli Annem’i yeni bir kadro ile yeniden çeken Acun Ilıcalı, şimdi de Leyla İle Mecnun dizisini yeni kadro ile yeniden çekiyor.

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip olduğu yeni dijital platformu Exxen için bir fenomen dizinin haklarını daha satın aldı. Acun, Exxen’de TRT 1’in bir dönem fenomen dizisi olan başrollerinde Ali Atay, Osman Sonat, Ezgi Asaroplu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ushan Çakır gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisini yeniden yeni kadro ile çekecek.

ESKİ KADRO TOPLANABİLECEK Mİ?

Mecnun, Leyla, İsmail Abi, Arda, Erdal Bakkal, Hırsız Yavuz gibi karakteri hala akıllarda olan fenomen dizi yeni kadro ile Exxen için çekilecek. Diziyi yine tartışmalı yönetmen Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başlarken, çekimlerin yaz aylarında başlaması planlanıyor.

Diziyi eski oyuncularla çekmek isteyen Acun  Ilıcalı eski ekiple görüşmelere başladı. Yeni oyuncuların da yer alacağı dizi Leyla ile Mecnun dizisi şimdiden merak konusu oldu.

LEYLA İLE MECNUN OYUNCULARI ŞİMDİ HANGİ DİZİLERDE

Eski ekiple görüşmeye başladıkları bilgisinin geçilmesi üzerine Leyla İle Mecnun oyuncularının şimdilerde hangi dizilerde yer aldığı da merak konusu oldu. Gelin birlikte bakalım.

ALİ ATAY -MECNUN

Dizinin Mecnun’u Ali Atay şimdilerde Fox Tv’de Son Yaz dizisinde canlandırdığı Savcı Selim karakteri ile ekranlara geliyor.

OSMAN SONANT – YAVUZ

Dizinin Yavuz’u Osman Sonat Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alıyor. Osman Sonant Leyla ile Mecnun dizisi sonrası Fi dizisinde Sadık Murat Kolhan karakteri ile adından söz ettirmişti.

AHMET MÜMTAZ TAYLAN  – İSKENDER

Dizinin İskender’i Ahmet Mümtaz Taylan Arıza dizisinde yer almaktadır, Mümtaz Taylan aynı zamanda Gain’de İstanbul Hesabı adlı programı yapıyor.

EZGİ ASAROĞLU – İLK LEYLA 

Dizinin Arda’sı ve Zeynep’i ile kavga sonrası diziden kovulan, dizinin ilk Leyla’sı Ezgi Asaroğlu şu sıralar Mucize Doktor dizisinde..

CENGİZ BOZKURT – ERDAL BAKKAL 

Dizinin Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurt, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde

MEHMET USTA -KAMİL

Dizinin yedek Kamil’i Mehmet Usta, Teşkilat dizisinde