Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

27 Aralık 2020 Pazar 14:39:06

Masum 281. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle- 28 Aralık Pazartesi Masum YouTube Tek Parça İzle

Hint dizilerinin yayınlandığı yer deyince akla gelen Kanal 7’de yayınlanan Masum dizisinde nefesler tutuldu. Hint dizisi olan Masum, hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında 15.30’da ekranlarda oluyor. Masum 281. bölümde neler olacak merak edilmeye başlandı. Masum 281. bölüm özet ve fragmanı araştırılıyor. Masum 28 Aralık Pazartesi 281. bölüm YouTube tek parça izle.

Kanal 7 bünyesinde barındırdığı Hint dizileri ile biliniyor. Hint dizileri deyince akla gelen Kanal 7’de birbirinden farklı ve heyecanlı Hint dizileri yer alıyor. Hafta içi akşam 21.10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bir Garip Aşk adlı Hint dizisinin yanında çok sevilen bir Hint dizisi daha var. Kanal 7’de yayınlanan uzun soluklu dizilerden olan Masum dizisi, izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Bol heyecanlı ve entrikalı konusu ile Masum’da heyecan durmak bilmiyor. Masum hafta içi her gün saat 15.30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor. Masum dizisinin yeni bölümünde neler olacağı çok merak ediliyor. Masum yeni bölüm araştırmaları, izleyenler tarafından başladı. Masum 281. bölüm özet ve fragmanı haberimizin devamında sizleri bekliyor. 28 Aralık Pazartesi Masum özet ve fragmanı izle. Masum 281. bölüm YouTube tek parça izle.

Genç yaşlı, çocuk büyük demeden herkesin heyecanla izlediği Hint yapımlarını Kanal 7, Türkiye’ye getiriyor ve izleyicisi ile buluşturuyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve uzun soluklu diziler arasında yerini alan Masum, heyecanı azaltmadan devam ediyor. Masum 15.30’da Kanal 7’de izleyicisinin karşısına çıkacak. Her bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitleyen Masum, heyecanla bekleniyor. Masum 281. bölüm özet ve fragmanı oldukça araştırılıyor. Masum 281. bölümde neler yaşanacak merak ediliyor. Masum 281. bölüm özet ve fragman izlemek haberimizi okumaya devam edin. 28 Aralık Masum YouTube tek parça izle haberimizin devamında sizlerle.

Masum 281. bölüm özet ve fragmanı:

Tripti, Modi konağının dış kapısında Radha’nın Modi konağından çıkmasını bekler. Kokila yaptıkları planının devamına geçer. Masum dizisinde Kokila, önceki bölümde yaptıkları planın ikinci kısmına geçtiklerini söylemişti. Planın ikinci kısmına geçen Kokila’nın yaptığı yeni plana göre Kokila ve Modi ailesi Radha’nın kıymetini bilecek. Radya’yı rahat ettirmeye ve mutlu hissettirmeye çalışacaklar. Kokila’nın yaptığı plana göre, Tripti kendisinin yaptıklarını Modi ailesine söylediğini düşünmesini sağlayacaktır. Sonrasında da Tripti ile Radha’nın ilk karşılaşmalarında yaptıkları tüm suçları karşılıklı olarak itiraf ettirmek isterler. Ancak yaşananlar planlarını bozar. Radha bu konu ile ilgili bir şeyler öğrenir. Ve Radha’nın öğrendikleri gerçekler sonucunda Modilerin planını değişir. Kokila ve Gopi yine boş durmazlar. Tripti’nin göreceği şekilde Radha’yı severler. Radha’yı göz önünde böyle sevmeleri, Tripti’yi üzer ve oldukça sinirlendirir. Bu durum karşısında Tripti kendi içindeki düşüncelerinde haklı oldğunu düşünmeye başlayacaktır. Böyle düşündüğünde ise Tripti, Radha’dan hesap sormak ve intikam almak isteyecektir.

Tripti, Modileri arkalarından takip eder. Ancak Tripti’yi de takip edenler vardır. Tripti Modileri takip ederken bir yandan Ahem ve Jigar da Tripti’nin arkasından onu takip ederler. Bu durumun üstüne bir de Urmila ile Daval da yapılan bu planın bir parçası olurlar. Urmila ve Daval’da taktıkları motosiklet kaskı ile motosiklete binip, Kokila’nın bindiği arayı takip ederler. Daval ile Urmila takip ederlerken büyük bir suç işlerker. Daval ile Urmila, Kokila’nın açtığı araba camından Kokila’nın çantasını çalarlar. Daval motorsiklet ile oradan uzaklaşır. Çantası çalınan Kokila hemen polise gitmek ister. Araba tapınağa gitmekten vazgeçip doğruca polis karakoluna gider.

Planları istediği gibi işleyen ve sorunsuz ilerleyen Tripti, mutludur. Tripti Radha’nın her şeyi itiraf edeceğini düşünür. Tripti, Radha’nın hareketlerine inanır.Tripti böylece tuzağa düşer. Radha, Tripti’nin ona ihanet ettiğini düşünür. Karakoldan çıktıktan sonra Radha doğruca eve gelir. Bu sırada çocuklar evde oyun oynarlar. Çocuklar evde oyun oynarken yaramazlık yaparlar. Bu durumda Radha oldukça sinirlenir. Sinirlenen Radha ile çocuklar tartışırlar. Radha tartıştığı çocukları dövmeye kalkar. Tolu ve Molu annem seni hapse gönderecek diyerek, planı ağızlarından kaçırırlar. Radha bunu duyduğunda şoka uğrar. Radha hapse gönderileceğini duyunca, Kokila’nın hafızasının geri gelmiş olabileceği düşünür.

Urmila, Şah evine gider. Kokila’nın çantasını çalan Urmila, Kokila’nın cüzdanında para olmadığını görünce sinirlenir. Hatta Urmila, Kokila’nın cüzdanında para olmadıüını görünce Kinjal’e çıkışır. Durumdan haberdar olan Kokila da cüzdanına Urmila için bir not bırakmıştır. Bu arada Radha her şeyi öğrenmek ve kendisini güvence altına almak için Hetal’e bu Mani olayından sıkıldığını söyler. Mani olayı yüzünden gerçek ve yalanı artık ayırt edemediğini söyler. Radha, Hetal’in ağzında laf alamaya çalışır. Hetal, Radha’nın sıkıştırmalarından rahatsız olur. Yalan söyleyemeyen Hetal. Radha’ya hiçbir şey söylemez. Hetal, Raşi ve Gopi’ye durumu haber veren bir mesaj atar. Hetal, Rasi ve Gopi’yi odasına çağırır. Radha, Hetal’in mesaj attığını fark eder. Radha dışarı da konuşulanları duymak için kapıya gider ancak kapı kilitlidir. Kapının kilitli olmasını gören Radha, konuşulanları duymak için pencereye tırmanır. Ancak Kokila Radha’nın gölgesini görüp, pencereye bakar. Pencerede gölge görse de, kimseyi göremez. Kokila’nın şansına, o sırada araba kapıya yanaşır. Kapıya yanaşan arabanın camından Radha’nın saklandığını görür. Radha’nın saklandığını hemen yanındakilere gösteren Kokila artık emindir. Radha da Kokila’nın hafızasının yerine geldiğini öğrenmiş olur. Bu da yetmezmiş gibi tüm ailenin kendisi için birlik olduğunun da anlar. Kokila artık Radha’nın her şeyi bildiği için planı değiştirir. Tripti ile karşı karşıya getireceklerini planını da öğrendiğini için hemen Radha Tripti’yi arayacağını söyler. Tripti’yi arayıp her şeyi anlatacak olan Radha’yı durdurması için Gopi’den yardım ister. Ancak artık çok geçtir, Radha ev telefonundan Tripti ile konuşur. Radha, Tripti ile telefonda konuşurken Raşi ve yanındakiler de konuşmaları dinlerler. Rahda, Tripti’ye olan biten her şeyi anlatır. Radha, Tripti’ye her şeyi anlatırken yanına büyükanne gelir. Radha’ya işitme cihazını bulamadığını ve duyamadığını söyler. Radha da büyükanne duymuyor diye Tripti ile rahat rahat konuşmaya devam eder.

Kokila Radha’nın Tripti ile buluşacağının haberini verir. Kokila artık yaptığı planı bitirme zamanın geldiğini söyler. Radha, Tripti ile buluşmaya gider. Tripti ile buluşmaya giden Radha’nın peşinden tüm Modi ailesi de gider. Tripti yolda kaza geçirir. Tripti yolda gelirken bir seyyar satıcının arabasına çarpar. Tripti’nin domates satan seyyar satıcıya çarpması sonucunda Raşi’nin sürdüğü arabanın önünü kapanır. Raşi arabasının önü kapanınca mecbur kalır ve yolda durmak zorunda kalır. Radha sonunda Tripti ile buluşmak istediği yere gelmiştir. Urmila ise Radha’dan önce buluşulacak olan yere gelmiş ve Radha’yı beklemektedir. Radha buluşma yerine geldiğinde etrafta Tripti’yi arar. Tam o sırada bir çocuk Radha’ya telefon verir. Çocuğun verdiği telefonda Tripti vardır. Dikkatli olmasını ve taksiye binmesini söyler. Tripti bir adres verir ve Radha’ya verdiği adrese gelmesini söyler. Radha taksiye biner. Ancak Urmila Radha’yı takip edemez. Urmila, Radha’yı takip edemese de taksi ile hangi yöne doğru gittiğini görür. Raşi ve Gopi olay yerine gelir ancak Radha’yı bulamazlar. Radha, harabe gibi bir yere gider. Tripti ise bunun güvenlik için olduğunu söyler. Masum 281. özet böylece biter.

Masum genel konusu:

Kanal 7 ekranlarında 15.30’da yayınlanan Masum dizisinin orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya’dır. Masum dizisindeki karakterler birbirlerinden oldukça farklıdır. Masum dizisinde birbirinden tamamen farklı karakterde olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Masum dizisinde Gopi ile Rashi’nin hikayesi anlatılıyor. Kanal 7’de yayınlanan Hint dizisi Masum’un yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Masum dizisi oyuncuları:

Masum dizisi oyuncu kadrosunda; Giaa Manek, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım,Vishal Singh Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis ve Rupal Patel yer almaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı