Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

25 Eylül 2020 Cuma 23:51:37

Masumlar Apartmanı Ela kimdir? Ceren Yüksekkaya nereli, kaç yaşında?

TRT1 ekranlarında yeni başlayan ve Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı'nda yer alan karakterlerden biri de Ela oldu. Peki Masumlar Apartmanı Ela kimdir? Ceren Yüksekkaya nereli, kaç yaşında? Sizler için hazırladık.

TRT1’de yeni başlayan ve ilk iki bölümüyle bir hayli dikkat çeken Masumlar Apartmanı’nın karakterleri de merak edilmeye başlandı. Bu isimlerden biri de Ela oldu. Hal böyle olunca Masumlar Apartmanı Ela kimdir? Ceren Yüksekkaya nereli, kaç yaşında? merak edildi. Hdi gelin birlikte bakalım…

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı , yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye ve Gülben’in en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı? Gelelim Masumlar Apartmanı’nın Ela karakterine…

Masumlar Apartmanı Ela kimdir?

Masumlar Apartmanı Ela karakterine Ceren Yüksekkaya hayat veriyor. Deniz Dalgıçkaya Menajerlik oyuncusu olan oyuncu, Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Konservatuvar Bölümü mezunudur. 36 yaşındaki oyuncu, Fox Tv dizilerinden olan “Savaşçı” dizisinde rol almıştır. “Kördüğüm” dizisi oyuncunun rol aldığı bir diğer dizidir.

2016 yılında “Sessiz Yalanlar” sinema filminde Hale karakteriyle yer almıştır. 2018 yılında “Güven” filminde Fidan rolüyle seyirciyle buluşmuştur.

Ceren Yüksekkaya Dizileri ve Filmleri:

  • Masumlar Apartmanı (Ela) – 2020
  • Güven (Fidan) – 2018
  • Savaşçı – 2018
  • Sessiz Yalanlar (Hale) – 2016

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı