Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Aralık 2020 Salı 20:23:28

Son Güncelleme: 29/12/2020 20:24:22

Masumlar Apartmanı Ela kimdir? Gerçek adı nedir? Ceren Yüksekkaya kimdir

Masumlar Apartmanı Ela kimdir? Gerçek adı nedir? her yerde aranmaya başladı. TRT1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi dram yüklü hikayesiyle gündem olmaya devam ediyor. Konusu kadar karakterleriyle de dikkat çeken dizide merak edilenlerden biri de Ela oldu. Biz de sizler için Masumlar Apartmanı’nın Ela karakterini araştırdık bulduk.

TRT1’in iddialı yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatının; takıntılı ablaları olan Han ile tanışmasıyla değişmesini anlatan Masumlar Apartmanı’nın diğer karakterleri de merak ediliyor. Bunlardan biri de Ela oldu. Peki Masumlar Apartmanı Ela kimdir? Gerçek adı nedir?

Masumlar Apartmanı Ela kimdir?

Masumlar Apartmanı Ela karakterine Ceren Yüksekkaya hayat veriyor. Deniz Dalgıçkaya Menajerlik oyuncusu olan oyuncu, Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Konservatuvar Bölümü mezunudur. 36 yaşındaki oyuncu, Fox Tv dizilerinden olan “Savaşçı” dizisinde rol almıştır. “Kördüğüm” dizisi oyuncunun rol aldığı bir diğer dizidir.

2016 yılında “Sessiz Yalanlar” sinema filminde Hale karakteriyle yer almıştır. 2018 yılında “Güven” filminde Fidan rolüyle seyirciyle buluşmuştur.

Ceren Yüksekkaya Dizileri ve Filmleri:

  • Masumlar Apartmanı (Ela) – 2020
  • Güven (Fidan) – 2018
  • Savaşçı – 2018
  • Sessiz Yalanlar (Hale) – 2016

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı