Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Eylül 2020 Salı 23:10:00

Masumlar Apartmanı Esad kim? Masumlar Apartmanı Esat hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı Esad kim? Masumlar Apartmanı Esat karakteri kimdir? ve Masumlar Apartmanı Esat hangi dizilerde oynadı ? gibi sorular bu hafta 3. bölümü ile yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin başlaması ile birlikte çok meraklı araştırılmaya başladı . Esat karakteri ile karşımıza çıkan Han'ın arkadaşı olan Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel kimdir?

Masumlar Apartmanı Esad kim? Masumlar Apartmanı Esat karakteri kimdir? ve Masumlar Apartmanı Esat hangi dizilerde oynadı ? gibi sorular bu hafta 3. bölümü ile yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin başlaması ile birlikte çok meraklı araştırılmaya başladı . Esat karakteri ile karşımıza çıkan Han’ın arkadaşı olan Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel kimdir?

Masumlar Apartmanı Han’ın arkadaşı Esat rolüyle karşımıza çıkan ve yayınlanan üç bölümde adeta hafızalara kazınan Uğur Uzunel hangi dizilerde oynadı? Masumlar Apartmanı Esad kim sorusunun cevabı haberimizde . işte detaylar…

Uğur Uzunel kimdir kaç yaşında

1988 Yılı İzmir doğumlu olan Masumlar Apartmanı Esad’ı Uğur uzunel , Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Oyunculuk eğitimi almıştır. Ilk oyunculuk deneyimini Şeref Meselesi isimli dizide yaşamış sonrasında Ağır Roman, Yeni Dünya,  el yazısı,  aşk ve Mavi , İkimizin Yerine ve halka gibi dizi ve filmlerle karşımıza çıkmış olan Uğur uzunel son alarak Afili Aşk dizisinde Erkut özkayalı karakterine Hayat vermiştir.

Masumlar Apartmanı Esat nasıl bir karakterdir

Kim sorusunun cevabı olarak sizler için yaptığımız araştırmada Uğur uzunel olduğunu öğrendik ve karakter açıklamasını da yapmak istiyoruz. Han’ın en yakın arkadaşı olan Esat hayatına doğru kadının girmesini beklemektedir. Hayattaki en büyük isteği ise baba olmak hayalidir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı