Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Aralık 2020 Salı 20:30:46

Son Güncelleme: 29/12/2020 20:23:58

Masumlar Apartmanı Gülben kimdir? Merve Dizdar kaç yaşında nereli? Kiminle evli?

Şu sıralar ekranda mucizeler yaratan Masumlar Apartmanı sevilen dizinin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Masumlar Apartmanı başrolü Gülben kimdir? Masumlar Apartmanı gülben’i kim oynuyor. Merve Dizdar kimdir? Merve Dizdar kiminle evli?

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı ekran yolculuğuna devam ediyor. Peki, Masumlar Apartmanı Gülben karakterinin hikayesi nasıl ilerleyecek? Masumlar Apartmanı Gülben’in karakter özellikleri nelerdir? Gülben’i canlandıran Merve Dizdar kaç yaşındadır? Merve Dizdar kiminle evlidir? İşte detaylar…

Masumlar Apartmanı Gülben kimdir?

Yeni sezonun en iddialı dizisi Masumlar Apartmanı dram ve gerilim yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Farklı konusunu zengin oyuncu kadrosuyla destekleyen dizinin başrollerinde Ezgi Molu, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin en sevilen karakteri ise Gülben oldu. Merve Dizdar’ın canlandırdığı Gülben karakteri masumiyetiyle dikkat çekti. Ablası Safiye’nin yoğun baskısı altında hayatını sürdürmeye çalışan Gülben, naif hayalleri olan bir kadındır. Aşık olmak isteyen Gülben, gönül maceralarıyla başını derde sokar. Tamamen masumane duygularla birini sevmek ve sevilmek isteyen Gülben için hayat çok zor geçmektedir. Aile içerisindeki en sessiz ve sakin kişidir. İyi kalpli bir insan olan Gülben, evden kurtulmak için evlilik hayalleri kurmaktadır. Gülben’in idrar yolu rahatsızlığı bulunmaktadır. Safiye’nin temizlik hastalığına tepki olarak geliştirdiği rahatsızlığı yüzünden altına kaçırmaktadır. Bu durum sürekli aşağılanmasına ve hor görülmesine neden olur.

Masumlar Apartmanı Gülben’i kim oynuyor?

Masumlar Apartmanı Gülben karakterini Merve Dizdar canlandırmaktadır.

Merve Dizdar kimdir? Kiminle evli?

Son dönemin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Merve Dizdar, 26 Haziran 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Semaver Kumpanyası ile başladığı oyunculuk kariyeri Carf Tiyatro sahnesinde devam etmiştir. Bir Ses Böler Geceyi filminde yer alan Merve Dizdar, yapımcıların dikkatini çekmiştir. Kavak Yelleri, Geniş Aile ve Doksanlar dizilerinde yer almıştır. Asıl çıkışını ise Eltilerin Savaşı filmiyle gerçekleştiren Merve Dizdar, kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile 2018 yılında evlenmiştir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı