Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Eylül 2020 Salı 21:01:30

Masumlar Apartmanı İnci kim? Farah Zeynep Abdullah kimdir?

TRT1'in iddialı yeni dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan dizide en dikkat çeken karakterlerden biri İnci oldu. Hal böyle olunca Masumlar Apartmanı İnci kim? Farah Zeynep Abdullah kimdir? merak edildi. İşte detaylar…

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 4. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı’nda dedesini üzmek istemeyen İnci, duygularını bir kenara alıp; Han’la arasına mesafe koyduğuna karar verecek. Hal böyle olunca  Masumlar Apartmanı İnci kim? Gerçek adı ne? Farah Zeynep Abdullah kimdir? merak konusu oldu.

Masumlar Apartmanı İnci kimdir?

Bir radyoda programcı olarak çalışan İnci, korumacı dedesi Memduh ve kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tesadüfen tanışması ve Masumlar Apartmanı‘na taşınmasıyla büyük ölçüde değişecektir.

Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah kimdir? Hangi dizilerde oynadı

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Daha çocuk yaşlarda tiyatro ve müziğe karşı bir ilgisi vardı. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere’ye taşındı.

Lise eğitimine Türkiye’de İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde başlasa da henüz birinci sınıftayken İngiltere’ye nakil oldu. Burada Fransızca, tiyatro, medya ve fotoğrafçılık dersleri aldı.

İngiltere’de yaşarken tiyatro öğretmeni onu oyunculuğa teşvik etti. Tiyatroda oynadığı birçok oyunu İngilizce ve Fransızca olarak oynadı. Sadece 11 yaşındayken bir defaya mahsus olmak kaydıyla bir Türkçe oyunda rol aldı.

Üniversiteye başlamadan önce eğitimine bir sene ara verdi. O sene içerisinde garsonluk ve barmenlik yaptı. İngiltere’de üniversite ikinci sınıfta eğitim görürken Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi için seçmelere katıldı ve Aylin rolü için seçildi. Bundan ötürü eğitimine ara vermek zorunda kaldı.Videoyu Oynat

Türkiye’deki ilk sinema filmini Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Kelebeğin Rüyası filminde Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’la oynadı.

2014’ün Mart ayında Star TV ekranlarında başlayan başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber paylaştığı “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Şura karakteri ile televizyon ekranların dönüş yapmıştır.

Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldığı yapımlar

2010-2012 —–> Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu – Yardımcı kadın oyuncu

2014 —–> Kurt Seyit ve Şura – Şura – Başrol oyuncusu

2013 —–> Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz – Başrol oyuncusu

2014 —-> Bi Küçük Eylül Meselesi – Eylül – Başrol oyuncusu

2014 ——> Unutursam Fısılda – Ayperi – Başrol oyuncusu

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı