Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

22 Eylül 2020 Salı 02:00:30

Masumlar Apartmanı izle 22 Eylül 2020 2. bölüm full TRT1 Masumlar Apartmanı izle tek parça kesintisiz

TRT 1 ekranlarının geçtiğimiz hafta başlayan yeni dizisi Masumlar Apartmanı 22 Eylül Salı Yani bu akşam 2 bölümü ile ekranlara geldi. Şu sıralar Masumlar Apartmanı ikinci bölüm izle linki aktif edildi. Peki Masumlar apartmanı 2. bölümde neler yaşandı.Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu Ezgi Mola Merve Dizdar gibi ünlü oyuncuların yer aldığı TRT 1'in yeni dizisi Masumlar Apartmanı 2. bölüm full izle linkinde neler olduğunu sizler için Araştırdık. 

TRT 1 ekranlarının geçtiğimiz hafta başlayan yeni dizisi Masumlar Apartmanı 22 Eylül Salı Yani bu akşam 2 bölümü ile ekranlara geldi. Şu sıralar Masumlar Apartmanı ikinci bölüm izle linki aktif edildi. Peki Masumlar apartmanı 2. bölümde neler yaşandı.Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu Ezgi Mola Merve Dizdar gibi ünlü oyuncuların yer aldığı TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı 2. bölüm full izle linkinde neler olduğunu sizler için Araştırdık. 

Ilk bölümü ile adından çok bahsettiren Masumlar Apartmanı OGM Medya başarısı altında ve Çağrı lostuvalı yönetmenliğinde çekilmekte iken Masumlar Apartmanı ikinci bölüm full izle neler oldu 

Masumlar Apartmanı hakkında

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan Masumlar Apartmanı ilk bölümü ile o kadar çok ilgi gördü ki herkes Masumlar Apartmanı konusu Masumlar Apartmanı oyuncuları gibi detayları şu zamana kadar sıklıkla aradı . TRT 1 ekranlarına salı akşamları reyting rekortmeni yapacak olan Masumlar apartmanı 2. bölümü ile de çok dikkatleri toplamış bulunmakta iken sizler için Masumlar Apartmanı son bölüm detaylarını Araştırdık.

Covid-19 salgını tüm sektörlere sekteye uğrattığı gibi televizyon dünyasında da çok aksaklıklar yaşanmaktaydı. Mesela dizilerin erken final alma kararları nisan ayında gerçekleşmişti. Ancak Eylül ayına girdiğimiz ilk günlerde erken final yapan diziler başlamış ve yeni başlayacak olan dizilerinde başlama tarihleri çok merak edilmişti. İşte bu diziler arasında TRT1 ekranlarında başlayacağı öğrenilen öyle bir dizi vardı ki.

TRT 1 ekranlarında başlayan ve gerçek bir hikaye olduğu söylenen Masumlar Apartmanı dizisi konusu Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları ve Masumlar Apartmanı hangi roman uyarlaması olduğu sorularının geçtiğimiz bölümde cevaplamamızın akabinde şu sıralarda Masumlar Apartmanı 2. bölüm full izle linki çok aranmak tayken bizde sizler için masumlar Apartmanı 2. bölüm detaylarını oluşturduk.

Bir Apartmanda yaşayan iki kız kardeş annelerinin kendilerine dayattığı baskılar sonrasında temizlik takıntıları ile adeta tıkılıp kalmışlardır ve geçmişten bugüne de başlarında dedeleri ve kardeşleri Han bulunmaktadır. Birkan sokullu’nun canlandırdığı HAN karakteri, ailesini bir arada tutma yüküyle yaşamakta iken Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci’nin karşısına çıkması akabinde iki arada bir derede kalma gidişatına şahit olduk. Ailesine sahip çıkmayı kendine görev edinen Han karşısına çıkan İnci’nin peşinden gidecek midir?  öte yandan dedesi ve kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, bir kaza ile birlikte karşısına Han’ın çıkması ile bunun büyük aşkı olacağını fark edecek midir? Öte yandan Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakteri ve Merve dizdar’ın canlandırdığı Gülben karakteri takıntılarla dolu iki kardeşe Hayat vermektedir. Iki kardeşin tek takıntısı vardır O da kardeşleri HAN’ı ellerinden kaçırmamak ve İnci  ve Han’ın birlikte olmamasını sağlamaktır. Bakalım Deren oğlu ailesine karşı verilecek savaşın sonucu ne olacak.

TRT 1 ekranlarında başlayan Masumlar Apartmanı dizisi ile alakalı tüm detaylar haberimizde olacak. Öte yandan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosunun da tek tek tanıtımını yapacağız.

BİRKAN SOKULLU (HAN)

Çok ünlü ve yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı dizisinde karşımıza HAN karakteri ile çıkmakta. Kız kardeşleri ve hasta olan babası ile yaşamakta olan Han kendisi için değil adeta Ailesi için yaşamakta ve Hayallerinden de vazgeçmiştir bir isanı canlandırmaktadır. Ablaları tamamen hayatları takıntılarla dolu olan insanlardır Han ise aileleri ve ablaları arasında gidip gelmektedir. Ancak Han İnci ile tanışacak tır ve hayatı değişecektir.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH (İNCİ)

Radyo programcısı olan ince yaşlı dedesi ve kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır . Dedesinin adı Memduhtur.  Tesadüfler eseri İnci Han ile tanışacak ve Masumlar Apartmanı dizisinde büyük bir aşk başlayacaktır.

EZGİ MOLA (SAFİYE)

Masumlar Apartmanında Safiye karakteri ile karşımıza çıkan Ezgi Mola saplantılı bir ahlak anlayışı bulunan bir karakter olup temizlik takıntısını da ve hırçınlığını da annesinden almıştır. Kendisini pislik içinde gören Han’ın ablası Safiye ne kadar yıkanırsa yıkansın pislikten aramayacağını bilmektedir

MERVE DİZDAR (GÜLBEN)

Mucize Doktor dizisinde karşımıza çıkan Merve Dizdar Gülben rolü ile Han’ın ablasını canlandırmaktadır. Ailenin en sessiz üyesidir ve hiçbir konuya da karışmaz.

MASUMLAR APARTMANI KİTABI

Geçtiğimiz Salı günü bşlayan Masumlar Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanmıştır.

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM 

İnci masumlar apartmanına taşınmıştır Masumlar Apartmanına taşınan İnci’nin amacı ise yepyeni bir başlangıç yapmaktır. Ve bir gün geçirdiği kaza sonrasında karşısından şans eseri çıkan Han ve kardeşleri ile karşılaşmaktadır. Safiye’nin İnci ve ailesine karşılaması çok olayla gelişmektedir ve bu olay büyümüştür bu durumu düzeltmek isteyen HAN Safiye’yi özür dilemesi konusunda da UYARMAKTADIR. 

MASUMLAR APARTMANI UYGAR KİMDİR?

TRT ekranlarında bu akşam yayınlanan dizi masumlar Apartmanı karakteri olan Uygar Kim olduğun çok meraklı aranmak tayken sizler için masumlar Apartmanı Uygar kimdir sorusunun cevabını Araştırdık. Alper Saldıran masumlar Apartmanı dizisinde Uygar karakteri ile karşımıza çıkmasının sonrasında çok konuşuluyor. Peki Alper Saldıran kimdir. Masumlar apartman dizisiyle tekrar tadından bahsettiler MEye başlayan Alper Saldıran Özellikle de sosyal medya ortamında çok konuşulmakta iken Alper Saldıran kimdir Alper Saldıran eşi kimdir gibi sorular merak ediliyor

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı