Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Eylül 2020 Salı 22:35:00

Menajerimi Ara 6. bölüm full izle PUHU TV tek parça kesintisiz ( Menajerimi Ara 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi ara 6. bölüm full izle Star TV ekranlarında yaklaşık 2 ay önce başlayan ve salı akşamlarının ençok izlenen dizilerinden olan Menajerimi ara 6. bölüm izle Menajerimi Ara 29 Eylül 2020 son bölüm izle! Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara 6. bölüm izle puhu tv ekranlarında da sizlerle olacak Menajerimi Ara son bölüm izle

Menajerimi ara 6. bölüm full izle Star TV ekranlarında yaklaşık 2 ay önce başlayan ve salı akşamlarının ençok izlenen dizilerinden olan Menajerimi ara 6. bölüm izle Menajerimi Ara 29 Eylül 2020 son bölüm izle! Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara 6. bölüm izle puhu tv ekranlarında da sizlerle olacak Menajerimi Ara son bölüm izle

Menajerimi ara 6. bölüm izle

Star TV’nin geçtiğimiz ayda başlayan yeni dizisi Menajerimi Ara yayınlandığı ilk bölüm itibari ile tüm dikkatleri üzerinde toplamıştır. Heyecanla beklenen Menajerimi ara 6. bölümü yayınlandı. Peki Menajerimi ara 6. bölümde neler yaşandı Dicle menajerlik ofisinde ne gibi sınavlardan geçecek? Barış dik başlılığını yenebilecek mi ?herkes tarafından ifşa edilen Kıraç şirkete bırakacak mı?

Menajerimi ara 6 bölüm izle 29 Eylül 2020!

Henüz başlamadan önce reklamlarının çok iyi yapıldığı sezonun en iddialı dizileri arasında gösterilen Menajerimi Ara yabancı bir dizi olan Call My Agent serisinden uyarlama olup değişik konusu ile bütün rekorları üzerinde toplamaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra her hafta konuk oyuncu alan Menajerimi Ara  menajerlerin ve egolu oyuncuların dünyasını bizlere sunarken yaşanan arka planda ki olayları da gözler önüne seriyor. Zaman zaman duygusallığın zaman zamanda gerilimin ön planda yaşandığı sahneler ile izleyiciler kah gülüyor kah sinirleniyor kah ağlıyor merakla izlenilen Menajerimi ara 6. bölümü ile sizlerle idi.

Kıraç’ın ifşa edilmesi sonrasında EGO ajanstan ayrılmasının hikâyesine herkes şok olurken, Dicle’nin Barış ile babasının arasındaki yaşananlar da Menajerimi ara 6. bölüm izle aramasının yapılması sebebinin başında gelmektedir. Geçtiğimiz bölümde Kılıç’ın Ayrılık haberi bütün Ajans ekibini alt üst etmiştir. Çınar ve ferris kendilerini sırtından bıçaklanmış gibi hissederler. Ancak Kıraç ayrılsa da Bir süre daha EGO ajansa gelmek zorundadır. Çünkü geride bıraktığı işleri toparlamak zorundadır bunu fark eden EGO Ajans ekibi Kıraç’ı çok çektireceğe benzemek deyken ona hayatı Zindan edeceklerdir. Şükran Ovalı Bu sırada doğum yapması ve bebeğini biraz büyütmesi akabinde ekranlara tekrar geri dönmeyi planlamaktadır. Şükran Ovalı Kıraç’ın oyuncusudur. Ancak hem evladına bakmak hem de işine başlamak pek de kolay olmayacaktır.

Beren ve barış aynı filmde

Menajerimi Ara son bölümde Beren ve Barış’a aynı filmde başrol oynamak üzere bir teklif gelmiştir. Beren bu durumdan çok memnun olsa da Barış için bu kabul edilmesi kolay bir teklif değildir. Çünkü sorması gereken bir kişi vardır. Dicle…

Jülide kendisine gelen bir haber sonrası çok mutlu olup adeta havalarda uçmaktadır. Çınar’ın kendisine yaptığı iyilik sonrasında beklediği kötü bir sürpriz den halen daha habersizdir.

Kıraç dicle’ye öğreniyor

Kıraç’ın Dicle ile paylaştığı Sırrı, Ajans ekibine söyleyen kişinin de Dicle olduğunu öğrenmesi akabinde çok sinirlenir ve zaten anlaşamayan ikili Kıraç Dicle ile tekrardan karşı karşıya geleceklerdir. Star TV’nin severek izlenilen dizisi menajerimi ara yeni bölümleri ile ekranlarda izleyicilerin karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan gergin olaylardan sonra merakla beklenen Menajerimi ara 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Menajerimi ara 6. bölümde neler yaşanacak? Izleyicileri merakta bırakan Kılıç ile Dicle arasındaki gerginlik nereye doğru gidecek.

Menajerimi ara konusu ve oyuncuları

Call My Agent adıyla bütün dünyada yayınlanan dizi çok ilgi ile takip edilirken bunu fark eden yapımcılar Türkiye uyarlaması olan Menajerimi Ara dizisinde yaşananları bütün açıklığıyla yansıttık diziye bizlere Star TV ekranlarından sunuyor. Sinema sektörüne dahil olmak adına İstanbul’a gelen Dicle, hırs para hayal ve hayal kırıklığı arasında gidip gelmektedir. Babası Kıraç ve sevgilisi Barış arasında kalmaktadır. Oyuncu kadrosunda her hafta yeni bir konuk oyuncu olurken esas kadrosunda ise Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih artman, Ahsen Eroğlu, Ayşe Nil şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş yer almaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı