Menajerimi Ara İkinci Sezon Onayını Aldı Mı?

Menajerimi Ara ikinci sezon onayı aldı mı? Menajerimi Ara final mi yapacak? Menajerimi Ara final tarihi ne zaman? Menajerimi Ara seneye devam edecek mi?

menajerimi_ara_oyunculari_kim_konusu_ne_menajerimi_ara_kadroda_kimler_var_h9099_59c44.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star Tv’nin bu sezona bomba gibi başlayan dizisi Menajerimi Ara final tarihi açıklandı mı? Menajerimi Ara dizisi ikinci sezon onayını aldı mı? Reytinglerde düşen Menajerimi Ara için ikinci sezon zor.. İşte ayrıntılar;

Başrollerinde Fatih Artman, Canan Ergüder, Barış Falay, Ahsen Eroğlu gibi isimlerin yer aldığı  Menajerimi Ara dizisi hayranlarına kötü haber. Bu sezon ekranlara gelen Fransız uyarlaması dizi her bölüm ünlü konuklarla adından söz ettirse de reytinglerde düşüşü engelleyemedi.

Yeni sezona hazırlanan Star Tv’de yeni dizilerin yapım aşamalarına geçildi. Hem yaz dizileri hem yeni sezon dizileri için çalışmalara başlayan Star Tv’de üzeri çizilecek yapımlarda belli oldu. İlk üzeri çizilecek dizilerden biri de Menajerimi Ara oldu.

Gelen bilgilere göre Star Tv, Menajerimi Ara dizisinin ikinci sezonuna henüz onay vermedi. Menajerimi Ara dizisi final hazırlıklarına başladı. Menajerimi Ara dizisi bu sezon ekranlara veda edecek.

AHSEN EROĞLU YENİ PROJEDE

Menajerimi Ara dizisiyle ünlenen Ahsen Eroğlu ise yeni projelerle görüşmelere başladı. Konuşulanlara göre Ahsen Eroğlu bir dijital platformla el sıkıştı bile.

Ay Yapım’ın yeni bir uyarlama diziye hazırlandığı bu nedenle Menajerimi Ara dizisine şans vermediği ve ikinci sezonu onaylatmadığı öğrenildi.

Sosyal medyada ise dizinin hayranları Menajerimi Ara İkinci Sezon etiketiyle hem kanala hem de yapımcıya sesini duyurmaya çalışıyor.