Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

17 Eylül 2020 Perşembe 01:44:32

Mucize Doktor 29. bölüm full izle Fox TV FOX PLAY 17 Eylül 2020 Son bölüm tek parça Mucize Doktor'da taşlar yerinden oynayacak

Mucize Doktor 29. bölüm izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor 29. bölüm tamamı izle! Mucize Doktor 17 Eylül 2020 son bölümü tek parça seyret. Mucize Doktor son bölümü Fox Play ekranlarında yayınlanacak. FOX Play Mucize Doktor tamamı seyret. Mucize Doktor yeni bölümü 17 Eylül perşembe akşamı FOX TV son bölüm seyret.

Mucize Doktor 29. bölüm izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor 29. bölüm tamamı izle! Mucize Doktor 17 Eylül 2020 son bölümü tek parça seyret. Mucize Doktor son bölümü Fox Play ekranlarında yayınlanacak. FOX Play Mucize Doktor tamamı seyret. Mucize Doktor yeni bölümü 17 Eylül perşembe akşamı FOX TV son bölüm seyret.

Mucize Doktor 29. bölüm izle 17 Eylül 2020

FOX TV en çok izlenen ve seyredilen dizisi Mucize Doktor son bölüm izle. Mucize Doktor 29. bölüm tek parça izle. 17.09.2020 Mucize Doktor yeni bölümü tamamı seyret. Mucize Doktor yeni bölüm tamamı seyret sizlerle. 

Mucize Doktor yeni bölüm izle!

FOX TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor son bölümü ile ekrana geldi. Peki, Mucize Doktor son bölümünde neler yaşandı? Sevgili olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nazlı ve Ali ‘nin aşk durumları nerede kalmıştı. Mucize Doktor ekranlara bambaşka bir yeni sezon ile gelecek. Mucize Doktor yeni sezon da adete yer yerinden oynayacak. Tüm taşları yerine oturtmaya çalışan Ali Vefa Nazlı hakkında ne karar verecek? Ali Vefa’nın kucağında fragmanda görülen bebek ve Ali Vefa’nın ona bakışı… herkesi duygulandırrıekn bu bebek kimin soruları da çok merakla bekleniyor. Mucize doktor yeni sezon ile alakalı tüm detaylar da taşlar 17 eylül akşamı Mucize Doktor yeni sezonunda belli olacak. 

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren seyircinin kalbini çalmayı başaran Mucize Doktor da heyecan dolu anlar yaşanıyor. Ali, Nazlı’ya olan duygularını itiraf etmiştir. Sevgili olma yolunda emin adımlrla ilerleyen çift ne yapacaktır. Mucize Doktor yeni sezonda neler olacaktır. İyiliği peşinde giden Ali Vefa’nın hayatta itedikten sonra hiç birşeyi kaçırmayacağı düşüncesi yeni ölümlerde de gerçekleşmektedir. Mucize Doktor 29. bölümünde de rahatsızlığı ile hep çevresinde hor görülen bir çocuk olan babası tarafından da reddedilen hayata 1 0 yenik başlayan ve bundan asla yılmyıp doktor ünvanını alan ve Berhayat hastanesinde cerrahi asisan olarak görevine başlayan Ali Vefa, ilk gördüğü anda aşk nedir bilmese de kalbini pır pır ettirecek Nazlı ve kendisinin bilmeden ölümüne sebep olduğu abisini adeta karşısında gördürten Ferman’ın riskli hayatlarını 2. sezonda da ortak olacağız.  

Mucize Doktor 29. bölüm neler olacak

Heyecanın hiç azalmadığı Mucize Doktor son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Berhayat Hastanesi’nde sıradan bir gündür; Ali ve NAzlı ilişkilerini gözden geçirme kararı almasının akabinde birbirleri ile birlikte olma kararlarından asla vazgeçemeyeceklerini birbirlerine açıklamışlardır. Kıvılcım2ın hamileliği devam etmekte iken Beliz bu durumdan çok rahatsızdır ve kendi mirasına ortak olarak gelecek kardeş ile alakalı Kıvılcımla sürekli atışmaktadır. Damlanın ayrıması akabinde yeni göreve başlayan doruk ilk günden işe geç gelmesi Tanju yu adeta delirtecektir. Bir gün yaşanan kötü bir kaza sonrasında hastaneye yaralılar taşınmaktadır.Anck bilmeden bir şey olur Hastaneden biri de yaralıların içinde yer almaktadır ve durumu stabil etmekte yine doktorlara düşmüştür. Yaşanan bu karmaşa arasında Ali devreye girecektir ve son damlasına kadar doktor olurken ki verdiği sözü tutacaktır. Ancak bu sözü sonrasında yaşanacaklar ile bedelini ağır ödeyecek insanlar olacaktır. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı