Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

1 Ekim 2020 Perşembe 01:58:47

Mucize Doktor 31. bölüm full izle Mucize Doktor 1 Ekim Perşembe neler oldu

Fox TV ekranlarının en çok izlenilen dizilerinden olan Mucize Doktor 31. Bölüm izle. Mucize Doktor 31. Bölüm tamamını izle Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizisi Mucize Doktor 1 Ekim 2020 Perşembe bölümü izle. Mucize Doktor 1 Ekim 2020 izle son bölüm neler oldu?

Fox TV ekranlarının en çok izlenilen dizilerinden olan Mucize Doktor 31. Bölüm izle. Mucize Doktor 31. Bölüm tamamını izle Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizisi Mucize Doktor 1 Ekim 2020 Perşembe bölümü izle. Mucize Doktor 1 Ekim 2020 izle son bölüm neler oldu?

Mucize Doktor 31. Bölüm izle!

Fox TV ekranlarında Her perşembe yayınlanan Mucize Doktor 31. Bölümü ile 30 Eylül 2020 Perşembe akşamı yayınlandı . tek başına yaşamayı tercih eden Ali , Nazlı sayesinde bunu aşmış adeta Sil Baştan hayata tutulmuştu. Ancak Mucize Doktor son bölümünde Ali’ye adeta ağır bir darbe geldi . Hayatta babam dediği Adil hocası hastaydı. Ali bir şeyler yapmalı ve babası yerine koyduğu Adil hocayı iyileştirmeliydi. Mucize Doktor 31. Bölüm izle! Mucize Doktor 31. Bölüm tamamı izle! S Mucize Doktor 1 Ekim 2020 Perşembe bölümü seyret! Fox TV ekranlarında yayınlanan  Mucize Doktor 31. Bölüm yepyeni bölümü izlemek için ilan365.com sitemizi takip edin

Mucize Doktor son bölüm izle

Geçtiğimiz hafta mucize Doktor son bölüm yayınlanması sonrasında Mucize Doktor 31. Bölüm fragmanı da hemen akabinde yayınlanmıştı. Adil hocanın hastanede birdenbire yere düşüp bayılması ve bütün hastanenin en başta da Ali’nin Ali hocaya yardım çabaları herkesi duygulandırdı. Adil hocanın kızı Ferda bölüme damgasını vururken babasına veda için geldiğini ameliyat için izin vermediğini açıklamıştı. Mucize Doktor 31. bölümüne damga vuracak olan olay ise Ferda ile Ali arasında yaşanan gerginlik. Mucize Doktor 31. bölüm tamamını izle . Fox TV ekranlarında yayınlanan Ali Sefa doktorun hayatının başrolde paylaşıldığı Mucize Doktor 1 Ekim 2020 Perşembe akşamı sizlerle oldu

Kıvılcım öldü mü

Mucize Doktor son bölümünde Ali’nin hayata tutunma çabası gözler önüne serilmiş iken, kendisine en yakın olan insan Nazlı sayesinde hayata tutunmak daydı. Ancak hastanede kazan dairesinde kapatılan kıvılcımın kazan dairesinde meydana gelen patlama sonrasında ölmesi ve karnındaki bebeğin kurtulması herkese ağzını açık bırakmak tayken Mucize Doktor 31. bölümde de bunun devamını izledik. Onur koralp, Pınar Bulut tarafından senaryosunun oluşturulduğu, Yusuf pirhasan Yönetmenlik koltuğunda oturduğu , Mucize Doktor Fox TV ekranlarında her hafta perşembe yeni bölümleri ile yayınlanırken, Mucize Doktor 1 Ekim 2020 Perşembe akşamı da 31. bölümü ile damgasını vurdu.

Mucize Doktor günü mü değişti

Aralık ayında başlayan ve her hafta perşembe akşamları saat 20.00 itibarı ile sevenlerinin karşısında olan Mucize Doktor 31. bölümü de yine aynı günde ve aynı saatte yayınlanması sosyal medyada ortaya atılan mucize Doktor günü değişti iddialarını da ayyuka çıkarttı.

Merve Dizdar Mucize Doktordan ayrıldı

Geçtiğimiz pandemi öncesi Yani Mart ayı civarında Mucize Doktor dizisinde Damla karakteri ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu Merve Dizdar,  Mucize Doktor yeni sezonunda bizlerle birlikte olmamış kendisi Masumlar Apartmanı diziside başrol olarak karşımıza çıkmıştı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda ise Damla karakteri ile Merve Dizdar herkes gıcık olmuştu ancak masumlar apartmanındaki yeni rolü ile Herkesin gönlünde taht kuran Merve Dizdar için iyi ki yeni diziye geçmiş denildi. Yeni dizide Gülben karakteri ile karşımıza çıkan Merve Dizdar güçlü performansı ile de çok konuşuluyor.

Fox TV ekranlarında 1 Ekim 2020 Mucize Doktor son bölüm izle araması sizler için Biz ve ekibimiz tarafından araştırıldı. Mucize Doktor 31 bölümüne ulaşmak için Fox TV resmi internet sitesi ya da YouTube adresini kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı