Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

14 Eylül 2020 Pazartesi 21:49:10

Nurgül Yeşilçay Mert Fırat yeni dizisi FOX TV yeni dizileri 2020 arasında en üst sırada olacak

Nurgül Yeşilçay Mert Fırat başrolünde başayacak olan Kefaret dizisi şimdiden çok merak konusu olmuşken FOX TV yeni diziler 2020 aramalarınızda karşınıza çıkan Kefaret dizisi ile alakalı yaptığımız araştırmayı sizlere sunuyoruz. Usta oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın dizisi Kefaret ne zaman sorusunu cevabı bir süredir merakla araştırılırken, Kanaldan ilk kez diziyle ilgili basına bilgiler paylaşıldı.

Nurgül Yeşilçay Mert Fırat başrolünde başayacak olan Kefaret dizisi şimdiden çok merak konusu olmuşken FOX TV yeni diziler 2020 aramalarınızda karşınıza çıkan Kefaret dizisi ile alakalı yaptığımız araştırmayı sizlere sunuyoruz. Usta oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın dizisi Kefaret ne zaman sorusunu cevabı bir süredir merakla araştırılırken, Kanaldan ilk kez diziyle ilgili basına bilgiler paylaşıldı.

Geçtiğimiz haftaya kadar FOX yapımcıları haricinde Kefaret dizisi ile alakalı açıklama yapılırken gözler açıklamalar ile alakalı FOX TV yapımcılarına çevrilmişti. Son dakika gelişmelerinde Kefaret dizisi hakkında FOX TV yapımcılaından da açıklama geldi. 

 Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturacağı ve senaryosunu Mahinur Ergün’ün kaleme aldığı, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabının bir hikayesinden uyarlanacak olan “Kefaret” kod adlı dizi, FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Nurgül Yeşilçay merakla beklenen dizi de Özel bir ortokulda müzik öğretmeni olarak çalışmaktadır. 2 çocuğu vardır ve karakterinin adı da Zeynep’tir. Diğer başrol  Mert Fırat da “Başkomiser Sinan” olarak izleyici karşısına çıkacak.

Rüya gibi bir yaşam süren Zeynep öğretmenin hayatının bir anda değişmesi ile birlikte yaşadığı kefaretler konu alınmıştır. 

Uzunca bir süredir ekranlarda yer almayan ikili, yeni dizisi ile uzan bir süre sonra tekrar ekranlara merhaba diyecek. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı