Prens Dizisi Konusu Ne? Hangi Kanalda? Oyuncuları Kim?

Prens dizisi konusu ne? Prens dizisi oyuncu kadrosu? Prens dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

cekimlerine_baslanan_prens_dizisi_tarih_yazacak_h7567_07cbf

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prens dizisi tarihe adını yazdırmaya hazırlanıyor. Dünyada ilk kez tamamı sanal prodüksiyon teknolojisi ile çekilecek olan Prens dizisi çalışmalara başladı.

Virtual Production olarak çekilecek olan Prens dizisi Türklerden geliyor. Bir dijital platformda yayınlanacak olan PRENS dizisi şimdiden merakla bekleniyor.

Giray Altınok’un sosyal medyada fenomen karakterlerinden biri olan “Krallık 101” projesi yakında “PRENS” adıyla tarihte bir olarak geliyor. 8 bölümlük bir dizi projesi olan Prens’in yapımcılığını MGX Film üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen yer alıyor.

PRENS OYUNCU KADROSU

Merakla beklenen dizi Prens’in oyuncu kadrosunda Giray Altınok, Ceyda Düvenci, Hüseyin Avni Danyal, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk, Onur Özaydın, Bahadır Vatanoğlu, Derya Pınar Ak, Yılmaz Gruda gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin okuma provalarından kareler paylaşıldı. Çekim tekniği ile bir ilk olacak bu komedi dizisi şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

PRENS DİZİSİ KONUSU NE?

Prens dizisinin konusu şu şekilde;

Küçük bir ülkenin kralı olan baş karakterimizin hem komşu ülkelerle hem de birbirinden tuhaf aile bireyleri ile olan mücadelesi konu ediliyor. Pens dizisinde karakterimizin prenslikten krallığa geçişi sonrası ülkenin başına gelen talihsizliklerin hikayesi verilecek.