Ramo dizisinde flaş gelişme! Ramo final mi yapıyor?

ramo8

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerini Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı sevilen dizi Ramo’dan kötü haber geldi. Cuma günlerinin sevilen dizisinin bu hafta yayın akışından kaldırıldığı görüldü. Dizi severler ise neden yayın akışından kaldırıldığını merak etmeye başladı. Peki Ramo yeni bölüm neden yok, final mi yaptı? gibi sorular gündeme gelmeye başladı.

İşte detaylar..

12 Mart Cuma Ramo neden yok?

Ramo dizisinin 12 Mart Cuma yayınlanacak olan yeni bölümünün yayın akışından kaldırılarak yerine Güldür Güldür Show’un konulmasının ardından final iddiaları doğdu. Fakat Ramo dizisinin neden ekrana gelmediği yapım şirketi tarafından açıklanarak belli oldu.

Dizi setinde Koronavirüs!

Ramo dizi setinde artan Koronavirüs nedeni ile çekimlerin gerçekleşmediği bildirildi. Set çalışmalarına ara verildiği için bu hafta Ramo dizisinin yeni bölümü ekranlara gelemeyecek . 12 Mart Cuma günü yayınlanması gereken bölümün ekrana gelememesinden sonra izleyici yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.

Ramo yeni bölüm ne zaman?

Kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran gibi başarılı isimlerin yer aldığı, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda M.Çağatay Tosun’un oturduğu ve senaryosunu Toprak Karaoğlu Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın kaleme aldıkları dizinin setine bir hafta ara verildiği öğrenilerek yeni bölümün 19 Mart Cuma günü yayınlanmaya devam edeceği belirtildi.