Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

10 Aralık 2020 Perşembe 17:32:55

Son Güncelleme: 10/12/2020 17:32:25

Sadakatsiz 8. bölüm izle 25 Kasım youtube Puhu TV Son bölüm Full tek parça Asya bebeği mi öldürecek

Bu akşam yayınlanan Sadakatsiz 8. bölümde neler oldu? Sadakatsiz 8. bölüm izle ve Sadakatsiz 8. bölüm full izle linklerinin detayları neler? Sadakatsiz 8. bölüm yani çok merak edilen Sadakatsiz 24 Kasım 2020 Çarşamba günü neler olduğu konusunda incecik detayları sunacağız. Tabi yorum yapmadan da duramıyoruz. özellikle de Yılan derin’e ve yüzsüz Volkan’a 

Sadakatsiz 8. bölüm full izle . 2 ay öncesine kadar hiç bilebilir miydiniz bu kadar yüzsüz bir koca il karşılacağınızı. Cahil olmayan kadının intikamının ve intikam başarısının anlatıldığı Sadakatsiz 8. bölüm izle linki bu akşam da google arama motorunu aşındırıyor. Ellerinizin yine birbirine karıştığı belki de çenenizin yorulduğu sahtekarlıklarla dolu bir sahneye daha Sadakatsiz 8. bölüm izle linki ile ulaşacaksınız. Dizlerinizin bağının çözüldüğü Sadakatsiz 8. bölüm 25 Kasım 2020 son bölüm izle linki de yine sizleri dağıtacak.  Sadakatsiz 8. bölüm full izle sadakatsiz yeni bölüm bitmesi anında aranmaya başladı bile. Sadakatsiz  8. bölüm izle linkinde Volkan’ın yüzsüzlüğü tavan yaparken acaba Asya hala kocasını seviyor mu diye de kafanızda sorular şekillenecek. Volkan’a açılan ağızlar yorulmaya devam edeceği Sadakatsiz 8. bölüm izle. Yemek sahnesi bölümlerdir beklenmekteydi ve gerek Derin’in yerin dibine girdiği gerekse de baba ve annesinin ölmeden mezara sokabilecek kadar başarılı bir plan ve Asya2nın devreye soktuğu gerçeklerin akıllıca işlendiği bölüm sonrasında Sadakatsiz 25 Kasım izle de de aynı olaylar nüksedeceğe benziyor. Sadakatsiz 8. bölüm izle 25 Kasım Kanal D aramaları şu sıralar Sadakatsiz izle Sadakatsiz 8. bölüm yotube izle Sadakatsiz son bölüm 25 Kasım izle gibi aramalar ile dizinin o muhteşem sahnelerini adeta ezberlemek için izlemek istediğiniz duyar gibiyiz.  Sadakatsiz 25 Kasım da Ali çıkmaza yürüyecek. Her Çarşamba akşamı çok izlenilen Sadakatsiz 8. bölüm izle. Sadakatsiz 18 Kasım Çarşamba en çok Ali için yürekler ağza gelecek … Peki arşamba gününü sallayan Sadakatsiz. Kanal D Puhu tv’yi de Sadakatsiz dizisi için anlaşmış. Yani Sadakatsiz dizisini PUHU TV üzerinden Sadakatsiz 8. bölüm izle PUHU tv yazark da muhteşem sahnelerine ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz 8. bölüm izle 25 Kasım

Geçtiğimiz haftalarda intiakm hırsıyla boğulan bir doktorun neşter olmadan düşmanlarını ameliyat ettiği sahnelere ortaklık ettik. Dallası geçip Yasak Elma’nın üzerinden uçup da Oscar’a giden yolda ilerleyen ve Asya değil de adeta karşımızda Eyşan’ı gördüğümüz Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde Asya herşeyi içine atıp adeta ortlığı kızılcık şerbetinebulamak isterken kendini denizin ortasında bulmuştu. Yalnızlığına mahkum olduğu Sadakatsiz 8. bölüm izle linkin de Asya’yi yine kırmızı ruj ile göreceğiz. Esas tehlike Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde yine kırmızı ruj sürmesinde olacak… Peki Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde karşımıza asya’nın ne gibi planları devrede olduğu bizlerle olacak.

Asya’nın Volkan’ın evlenme sahnesine ortaklık edeceği ve Derin’in bebeğini öldürmek için planlar yaptığını biliyor musunuz. Bu akşam yayınlanan Sadakatsiz 8. bölümde neler oldu? Sadakatsiz 8. bölüm izle ve Sadakatsiz 8. bölüm full izle linklerinin detayları neler? Sadakatsiz 8. bölüm yani çok merak edilen Sadakatsiz 24 Kasım 2020 Çarşamba günü neler olduğu konusunda incecik detayları sunacağız. Tabi yorum yapmadan da duramıyoruz. özellikle de Yılan derin’e ve yüzsüz Volkan’a

Henüz 7 8 bölümü ile tüm ülkenin gündeminde olan ve herkesin aferin Asya diyerek izlediği Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde oyuncu kadrosunun kuvveti, yapımcıları sennaristleri gibi detayları da göz ardı etmemek lazım.

Sadakatsiz’in en gıcık olunan sahnesi

Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde olsnız da bilirsiniz bir ara yani ölmeden önce dizi de karımıza Volkan2ın annesi çıkmış ve Asya’ya ne olursa olsun sus ve kocana sahip çık demişti.Bu dizinin gidişatının ne kadar iğrençleşebileceğini gözler önüne sermişti.

Asya’nın intikamı olmalıymış

Sadakatsiz dizisi resmen Vlkan için yazılmış iken aslında dizinin isminin Asya’nın intikam planı olması gerektiğini düşünüyoruz. Asya’nın Eyşan başarısı bu diziye de sıçramış.

Asya tüm fotoğrafları yırttı

Asya’nın Volkan’la olan fotoğraflarını yakması eminiz ki sizleri çok duygulandırdı. o yanan ateş ile birlikte artık Asya’da çok büyük bir intikam ateşiyle yanmakta olduğunu gördünüz öyle bir intikam alacak ki hem Derin’i hem de Volkan’ı süründürecek. Asya hiç kimseye acımayacak. Hatta Asya , Derin’e destek vereleri de unutmayacak. Baharda Asya’dan nasibini alacak.

Derin sıkı takipte olacak

Asya Derin’in peşine birisinin takacak. Onu her yerde takip ettirecek. Madem beni bu duruma düşürdünüz sizde yerlerde Süründürmezsem Benim adım Asya değil diyecek ‘ . Deri’in peşine taktığı kişi ilk başta arkadaş olacak bir onun dostu olmaya çalışacak . Asya’nın planı tıkır tıkır işleyecek . Asya’nın tuttuğu kiralık kişi Derinin bebeğini düşürmeye çalışacak .

Asya’nın planı ile dizi ilerleyecek

Asya planı doğrultusunda olayların ilerleyeceği Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde de çok çok heyecanlı olaylar yaşandı.  Asya’nın dizi ilerledikçe ne kadar zeki olduğunu bizler bir kez daha şahitlik edeceğiz. Çünkü Asya araştırmalar devam ettikçe Volkan’ın gerçek yüzünü de hepimize iyice gösterecek.

Yoksa Asya Volkan’a aşık mı?

Fakat ne olursa olsun Asya Volkan elini tutmaktan da vazgeçmeyeceğini dizinini lerleyen bölümleri için söyleyebilirzi. Asya Volkan’ın kendisini aldatmasının ardından en dibe kadar da düşmüştür. Yaşamak ona haram gelmektedir Kocasını sevdiği görüntülerin var olduğu bölümler de gelecek… Ama şu adatılma duygusu yokmu? Asya’yı çileden çıkaracak.

Derin ile Volkan evlenecek

Ortaya atılan iddialarda Derin’in nikah sırasında vurulabileceği sosyal medya da konuşuluyor. Sadakatsiz 8. bölüm izle diyerek tüm bu detaylara ulaşacağınza eminiz.

Çarşamba akşamları diğer kanallarda dizilere yer bile değiştiren Sadakatsiz 7. bölüm izle linkinde Sadakatsiz PUHU TV izle de diyebilir Sadakatsiz 8. bölüm Puhu TV izleyebilirsiniz. Asya’nın kocasına olan kininin geçmediğine ortaklık edeceniz nice sahnelerin yer aldığı  Sadakatsiz 8. bölüm izle linki sonrasını daha da merak edeceksiniz. Sadakatsiz 8. bölüm izle linkinde yaşanacaklara hazır olun.  Sadakatsiz 8. bölüm izle, Sadakatsiz 8. bölüm full izle gibi aramalarınız ve  Sadakatsiz 8. bölüm Puhu ve Sadakatsiz 8. bölüm Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı