Sadakatsiz’e Sürpriz İsim Geliyor! Dizi Yeni Senaryo ile İlerleyecek!

Sadakatsiz dizisi Derya diziye ne zaman dönüyor? Özge Özder diziye dönerken, Selçuk diziden ayrılıyor mu? Sadakatsiz dizisinde büyük sürprizler!

sadakatsiz-hicran-gercek-adi-ne

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişme yaşandı! Çarşamba günlerinin zirve dizisi Sadakatsiz dizisinde yine ayrılan ve gelen oyuncular adından söz ettirecek.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişme. BBC’nin Doctor Foster dizisinden uyarlama olan Sadakatsiz orjinal senaryonun dışına çıkarak uzatılmaya gitti. Bu durumda diziye yeni oyuncuların katılması kaçınılmaz oldu.

Sadakatsiz dizisi orjinal senaryoda final yapması gerekirken senaryo uzatıldı. Senaryo bu sefer de Gone Girl filminden ilham alınarak başka bir yöne doğru uzatıldı. İlerleyen bölümler de Asya ile Volkan’ın savaşı yerine Derin’in intikam planını izeleyeceğiz.

DİZİYE GERİ DÖNÜYOR!

Sadakatsiz dizisinin Derya’sı Özge Özder doğum yaptığı için diziden bir süre ayrı kalmıştı. Ünlü oyuncu sete geri dönüyor! Bir kız çocuğu dünyaya getiren Özge Özder 23. bölümde diziye dönüyor. Yani Sadakatsiz dizisi Derya’sına kavuşuyor!

Özge Özder 1 ay önce kızı Eva Luna’ya kavuşmuştu. Özder, sete dönmeye artık hazır. Özge Özder geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kendisini eleştiren yorumlara cevap vermiş ve hem dizinin yapımcıları hem de pek çok sosyal medya kullanıcısı Özge Özder’in arkasında durmuştu.

SELÇUK DİZİDEN AYRILIYOR!

Sadakatsiz dizisinde üzen bir ayrılık haberi ise seyircilerin tepkisine neden oldu. Dizide büyük bir hayran kitlesi yaratan Selçuk karakterinin hikayesinin bitirileceğine yer verilmişti. Tarık Emir Tekin’in diziden ayrılmasını istemeyen izleyiciler kanala ve yapımcıya her gün “Selçuk diziden çıkarsa izlemem” diyerek baskı yapmaya devam ediyor.

Orjinal senaryoda hikayesi bu kadar olmayan Selçuk karakteri çok sevilince dizide ön plana çıkarılmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde Selçuk karakterinin diziden çıkacağına yer verilmişti. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da dizinin fanları Selçuk’u bırakmaya niyetli değil.