Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

7 Kasım 2020 Cumartesi 23:33:20

Son Güncelleme: 07/11/2020 23:33:44

Savaşçı yeni bölüm bu akşam var mı? Savaşçı 100. bölüm yeni bölüm ne zaman FOX TV İZLE Savaşçı 4. sezon yayınlanacak mı

Savaşçı dizisi 100 bölümü ne zaman  Oysa ki ne iddialar ile başlayıp ne şaibeler ile devam etmekteydi Savaşçı dizisi.  Fox TV ekranlarında pazar akşamlarının 2017 senesinden günümüze kadar en çok izlenilen dizisi kategorisinde yer alan Savaşçı dizisi geçtiğimiz haftalarda final yaptı iddiaları ile gündeme çıkmış ancak gerek oyuncularından gerek senaristinden gerek yönetmenlerinden ve gerekse de Limon film yapımcılarından herhangi bir açıklama gelmemişti.  Peki Savaşçı dizisi 100 bölümü ne zaman  Her hafta Savaşçı yeni bölüm ne zaman savaşçı neden yok soruları sorulurken Savaşçı dizisi yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak ?

Savaşçı dizisi 100 bölümü ne zaman  Oysa ki ne iddialar ile başlayıp ne şaibeler ile devam etmekteydi Savaşçı dizisi.  Fox TV ekranlarında pazar akşamlarının 2017 senesinden günümüze kadar en çok izlenilen dizisi kategorisinde yer alan Savaşçı dizisi geçtiğimiz haftalarda final yaptı iddiaları ile gündeme çıkmış ancak gerek oyuncularından gerek senaristinden gerek yönetmenlerinden ve gerekse de Limon film yapımcılarından herhangi bir açıklama gelmemişti.  Peki Savaşçı dizisi 100 bölümü ne zaman  Her hafta Savaşçı yeni bölüm ne zaman savaşçı neden yok soruları sorulurken Savaşçı dizisi yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak ? sorusu ile sürekli olarak gündemde. Ancak Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’nın akıbeti belli oldu en son 99. bölüm fragmanı ile ve yayınlanan Savaşçı 99. bölümü sonrasında yeni bölüm çekimlerinin olmaması sosyal medyada Savaşçı final yaptığı Savaşçı final yapmadan bitti iddialarını da beraberinde getirirken Limon filmden Geçtiğimiz günlerde Savaşçı severlere yüzünü güldürecek çok önemli açıklamalar yapıldı.

Bu sene 5. sezonu ile ekranlara gelen Savaşçı dizisi Sadece 5 sezon 3 bölümü ile yayınlanması akabinde Bir daha da savaşçı 100. bölümü yayınlanmamıştı. Osman Taşçı ve Şafak bal’ın Yönetmenlik koltuğunda oturduğu Süleyman Çobanoğlu tarafından kaleme alınan Türk yapımı askeri dizisi olan Savaşçı dizisi 100 bölümü ne zaman sorusu nihayetinde yanıtlandı

Savaşçı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Fox TV ekranlarında savaşçı 100. bölüm ne zaman başlayacak sorusu yanıtlanmış iken Savaşçı 5. sezon tanıtımı da izleyiciyi çok heyecan da bıraktı . Geçtiğimiz 4 sezon sonrasında daha da güçlü bir yapım ile geldiği açıklanan Savaşçı dizisi devam ediyor. Savaşçı  100. bölüm ne zaman soruları diziye merakla takip edenlerce  çok merakla araştırılıyor.

Savaşçı çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek. Savaşçı 100. bölüm ne zaman sorusunun cevabı henüz net olarak verilmese de savaşçı’nın final yapmaması bir yana Dursun çok kısa bir süre içerisinde hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek olması izleyicilerine Bir Hayli mutlu ediyor. Savaşçı çok güçlü olan oyuncu kadrosu gerek senaristi gerekse de yönetmeni ile Türk askerinin gücünü en kısa zamanda kaldığı yerden sunmaya devam edecek. Zaten Savaşçı dizisinin akıbetinin final olmasını Biz beklemiyorduk. Hatta final yapmadan bitmesi bile biraz şaibeli olsa da savaşçı 100. bölüm ne zaman sorusunun cevabı netleştiği anda haberimizde olacak

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    En Çok Okunanlar

    Güncel Haberler

    Yukarı