Sefirin Kızı bitiyor ancak Engin Akyürek hayranlarına müjde! Serenay Sarıkaya ile sürpriz proje!

Bitip bitmeyeceği en çok konuşulan dizi olan Sefirin Kızı devam kararı reytinglere göre alamıyor. Neslihan Atagül getirme kararı sonrası devam haberleri çıkan Sefirin Kızı dizisi bitebilir ancak Engin Akyürek hayranları oldukça mutlu edecek gelişmeler yaşanıyor!

ser

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yayınlandığı pazartesi akşamları Çukur, Uyanış, Maraşlı ve Yasak Elma dizileri arasında kaybolup giden, Tuba Büyüküstün gelse de Uraz ve Neslihan kadar benimsenmeyen Sefirin Kızı dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor! Sefirin Kızı dizisi bitebilir ancak..

Sefirin Kızı bitiyor ancak!

Yayınlandığı günler yüksek izlenmeler alsa da reytinglerde yenilen Sefirin Kızı dizisi sezon sonu yüksek ihtimalle final yapacak. Ancak televizyonda çok aranan ikili yanyana geliyor! Engin Akyürek ve Serenay Sarıkaya sürpriz TV dizisi için anlaşmak üzere!

Engin ekrana devam ediyor!

Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efe karakteriyle çok sevilen, ekrana dönüşü sonrası iki sezon hayranlarına kavuşan ve en çok istenilen partner Tuba Büyüküstünle yeniden kavuşan Engin Akyürek’ten sürpriz proje! Engin Akyürek ekranlara kaldığı yerden devam ediyor!

Engin Akyürek sürpriz proje!

Engin Akyürek, Ay yapımla yeniden buluşuyor! Bir çok proje de başrol olan ve ilk defa farklı bir yapım firmasıyla Sefirin Kızı dizis çeken Engin Akyürek Ay Yapımla her konuda anlaştı! Eylül ayına yeni sezona çok sürpriz bir proje için prensipte anlaşma sağlandı! Engin Akyürek öyle bir partner geldi ki!

Serenay Sarıkaya Engin Akyürek yeni dizide!

Ay Yapım, yeni sezonda sürpriz oyuncu kadrosuyla Serenay Sarıkaya her konuda anlaştı. İsmi sır gibi saklanan Serenay Sarıkaya’nın yeni projesinde Engin Akyürek erkek başrol oyuncusu oldu! Her iki oyuncu da yapım şirketiyle bu hafta son pürüzleri görüşerek imzayı atacak!

Serenay ve Engin başrollerde!

Televizyonda en çok istenilen çift olan Engin Aykürek ve Serenay Sarıkaya hasreti sona eriyor! Eylül ayında Serenay Sarıkaya ve Engin Akyürek yeni dizisi büyük bir proje olarak ekrana gelecek. Dizi yine Star TV ekranlarında yayınlanacak.

İlk defa ilan365 duyurduğu yeni başrollerle yeni proje ismi imzalar atılır atılmaz sizlerle paylaşılacak!