Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

6 Ekim 2020 Salı 01:20:26

Sefirin Kızı Melek ölecek mi? Akın Melek'e ne yaptı? Beren Gençalp diziden ayrılacak mı

Star TV'nin çok sevilen dizisi Sefirin Kızı 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Akın ve Menekşe'nin Melek üzerinden plan yapması izleyicileri endişelendirirken yeni bölüm tanıtımı herkes korkuttu. Çünkü Kavruk'un kına gecesini fırsat bilen Akın, eve gedli ve Melek'in odasına girdi. Ardından kızlarının yanına giden Sancar ve Yare, Melek'in dudaklarının morarması ve az nefes almasıyla korku dolu anlar yaşadı. Hal böyle olunca Melek'in akıbeti merak konusu oldu. Tanıtımı izleyen herkes Sefirin Kızı Melek ölecek mi? Akın Melek'e ne yaptı? Beren Gençalp diziden ayrılacak mı diye aramaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık.

Sefirin Kızı Melek öldü mü? Beren Gençalp diziden ayrıldı mı çok merak edildi. 12 Ekim Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı dizisinin yeni tanıtımı herkesi heyecanlandırdı. Melek’in dudaklarının morarması ve Sancar ile Nare’nin telaş içinde kızlarını doktora götürmeye çalışması izleyenleri merakta bıraktı. Herkes Sefirin Kızı Melek’e ne oldu? Melek ölecek mi? her yerde aranmaya başladı. 

Sefirin Kızı 23. bölüm fragmanı yürekleri ağza getirdi. Kavruk’un kına gecesinin olduğu gecede, Melek’in ortada olmamasını fırsat bilen Akın ve Menekşe düğmeye bastı. Ardından Melek’in odasın gizlice giren Akın, küçük kıza bir şeyler yaptı. Ardından kızlarının odasına giden Sancar ve Nare, Melek’in dudaklarının morarması ve az nefes almasıyla korku dolu anlar yaşadı. İkilinin panik halinde hastaneye gitmeye çalışması ise Melek karakterinin öleceğini düşündürdü. Peki Sefirin Kızı Melek’e hayat veren Beren Gençalp diziden çıkacak mı?

Sefirin Kızı Melek öldü mü? Diziden çıkıyor mu

Sefirin Kızı 23. bölümde; Akın büyük ihtimalle Melek’i öldürmeye çalıştı. Küçük kızı boğmaya mı çalıştı yoksa vücuduna zararlı bir madde mi enjekte etti henüz bilmiyoruz ama hayatları farklı yöne giden Nare ve Sancar’ı ortak payda da birleştiren tek unsur Melek… Bu nedenle Melek’e bir şey olması pek mümkün değil. Bir süre yoğun bakımda da kalacak olsa Melek, hastanede bir süre sonra sağlığına kavuşacaktır. Hatta bu süreç biraz uzarsa Sancar ve Nare birbirlerine de yaklaşabilir.

Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

Nare ve Sancar’ın kızları hakkındaki savaşları çok sert başlar. Sancar velayet davasında Nare’nin deli raporunu kullanmaz. Ama sağ gösterip sol vurur ve çok daha acıtıcı bir kurşunla Melek’in geçici velayetini almayı başarır.

Nare de sert oynamaya karar verir ve velayet konusunda yardım istemek için Gediz’e gider. Ama Sancar’ın ilk hasımlık hamlesi olarak Gediz’e de bir sürprizi vardır ve bu surpriz Gediz’i en zayıf yerinden vurur. Gediz de canını çok acıtan bu hamleye cevap verir ama verdiği cevap Sancar’ın Yahya ile birlikte Kahraman’a karşı oynadığı oyunu tehlikeye atacaktır.

Halise mahkemede Menekşe’nin kötü bir üvey ana olduğuna şahitlik edince, Sancar geçmişte neler olduğundan şüphelenir. Elvan’ın yanıtları, evlat için evlenen Sancar’ın evlat için boşanma kararı almasına neden olur. Şimdi sıra, her şey için Nare’den af dilemektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı