Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu!

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisine sürpriz bir isim dahil oldu. Hande Oktan Seni Çok Bekledim dizisinin kadrosuna katıldı.

Seni Çok Bekledim Savcı Pınar Kimdir? Hande Oktan diziye dahil oldu!
Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisine sürpriz bir isim dahil oldu. Hande Oktan Seni Çok Bekledim dizisinin kadrosuna katıldı. Peki Hande Oktan hangi karakteri canlandıracak?

İşte detaylar..

Başarılı  oyuncu  Hande Oktan "Savcı Pınar" rolü ile ekranlara gelecektir. "Demir Leblebi" lakaplı  savcıyı canlandıracak oyuncunun dizide neleri değiştireceği ise şimdiden merak konusu olmuştur. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde ekranlara gelecektir.

1982 doğumlu olan Hande Oktan, daha önce O Hayat Benim, Aşkın Halleri, Umutsuz Ev Kadınları, Merhaba Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri, Fırtınalı Aşk gibi dizilerde yer almıştır.Seni Çok Bekledim oyuncu  kadrosunda ise; İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Damla Maka, Nihan Büyükağaç ve Selen Domaç gibi  başarılı isimler yer alıyor.

Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz, Kadir karakterine canlandırırken; İrem Helvacıoğlu ise Ayliz karakterini canlandırıyor. Kadir ve Ayliz’in yolu beklenmedik bir anda kesişiyor ve hayatın mucizelerine beraber şahit oluyorlar. Dizinin çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar’ın Doha şehrinde gerçekleşiyor.

Yapımcılığını Skala Yapım ve DNZ Film ortak üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli'nin oturduğu gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan Seni Çok Bekledim dizisi her hafta cuma günü ekranlara gelmektedir. Sevilen dizi saat 20:00'de Star TV'de yayınlanmaktadır.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER