Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

27 Aralık 2020 Pazar 00:30:54

Seni Çok Bekledim Şebnem kim? Ayliz’in arkadaşı nasıl biri

Star tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin detayları belli olmaya başladı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerde olduğu dizide karakterler de merak edildi. Bunlardan biri de Ayliz’in arkadaşı Şebnem oldu. Peki Seni Çok Bekledim Şebnem kim? Ayliz’in arkadaşı nasıl biri?

Seni Çok Bekledim Şebnem kim? Ayliz’in arkadaşı nasıl biri her yerde aranmaya başladı. Star tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin detayları belli olmaya başladı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerde olduğu dizide karakterler de merak edildi. Bunlardan biri de Ayliz’in arkadaşı Şebnem oldu. Henüz yayın günü ve saati belli olmayan dizide Şebnem merak edildi.

Seni Çok Bekledim Şebnem kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan Şebnem, enerjisini müzikten alan bir kadın. Hayatta zorluklara tek başına göğüs germiş bu sayede de güçlenmiş ve korkusuz biri… En yakın arkadaşı, kardeşi saydığı Ayliz dışında insanlara güvenmeyen Şebnem, özgürlüğü kısıtlandığında sert bir insana dönüşebiliyor. Gelelim Şebnem karakterine kimin hayat vereceğine…

Seni Çok Bekledim Şebnem gerçek adı ne? Kaç yaşında

Seni Çok Bekledim dizisinde Şebnem’e hayat veren Sibel Şişman, son olarak Erkenci Kuş’da izleyici karşısına çıktı. Peki Sibel Şişman kim, kaç yaşında?

1991 doğumlu Sibel Şişman, 1,74 boyunda ve 54 kilodur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Daha önce Star’da yayınlanan Siyah İnci dizisinde Aziz’in hapse girerken korunmasını istediği kız kardeşi Melahat diğer adıyla Meloş karakterine hayat vermiştir. Ardından Yeter adlı dizide boy göstermiştir.

Yılanların Öcü, Farklı Desenler ve Küçük Kıyamet gibi yapımlarda da boy gösteren Sibel Şişman; son olarak Erkenci Kuş’da Güliz karakterini canlandırdı.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı