Son Yaz Dizisinde Şok Ayrılık! Savcı Selim Ali Atay Veda Ediyor!

veda

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Yaz dizisinde şok ayrılık! Son Yaz 11. bölüm fragmanında Savcı Selim Kara kalbine arka arkaya kurşun yiyor! Öncesinde kızı Yağmur’a veda ederek konuşan Savcı ölüyor!

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinde bomba olaylar yaşanacak!

Fox’un bu sezon adından söz ettiren yeni dizisi heyecan dorukta ilerlemeye devam ediyor. Son Yaz 11.bolum fragmanı yine herkesi dumura uğrattı. Savcı Selim yine Akgün ile karşı karşıya gelirken, Halil Sadi’nin hain planı gerçekleşiyor.

Son Yaz’da bu hafta olaylar üst üste geliyor. Halil Sadi’nin oyunu devreye giriyor. Savcı Selim kurşunlanıyor. Akgün engel olamıyor!

SONER OYUNU ANLIYOR ANCAK ÇOK GEÇ OLUYOR

Fox’un yeni dizisi Son Yaz’da bu bölüm göz yaşları sel olacak. Akgün Savcı Selim’i korumak isterken çok büyük oyuna gelecek. Savcı Selim’in kalemini kıran Halil Sadi’nin oyununu Soner anlasada her şey için geç olacak. Soner, Akgün’ü “Babam, Savcı ile senin işini aynı anda bitirecek” diyerek uyarırken Akgün ve Selim ise yine karşı karşıya gelecek.

Savcı Selim ölecek mi? Son Yaz Yeni bölüm fragmanı

SAVCI SELİM KURŞUNLANDI!

Akgün’ün babası Selçuk Taşdemir’in silahı ile Savcı’yı vurarak cinayeti Akgün’ün üzerine yıkmaya çalışan Halil Sadi’nin adamları başarılı olacak mı?

Son Yaz 11. Bölüm fragmanında Akgün silahının kaybolduğunu anlıyor. Soner ise babası Halil Sadi’nin planını çözüyor. Savcı Selim Çeşme’den ayrılma kararı almışken Akgün, Savcı’ya hayatının tehlikede olduğunu açıklamaya çalışır. Ancak ikili tartıştığı sırada Savcı Selim arka arkaya kurşunlar yer. Son sahnede Savcı’nın yerde gözlerini açması “Çelik yelek mi vardı” sorusunu akıllara getirdi.