Star TV Kararını Verdi! Sefirin Kızı Final Yapıyor Kağıt Ev Başlıyor!

Kağıt Ev dizisi hangi gün başlıyor sorusunun cevabı yanıt buldu. Star Tv Sefirin Kızı dizisini bitiriyor! Kağıt Ev başlıyor!

Adsız - 2021-03-31T115510.976

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star Tv’nin merakla beklenen başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun yer aldığı merakla beklenen dizisi Kağıt Ev başlıyor. Yayın günü belirlenen dizi o dizinin sonu oldu. Neslihan Atagül’ün diziden ayrılması sonrası Tuba Büyüküstün’ü transfer eden ancak düşüşü durduramayan Sefirin Kızı dizisi final yapıyor!

Star Tv Sefirin Kızı dizsine yeni sezon onayı vermedi. Dizi bu sezon ekranlara veda edecek. Pazartesi akşamları seyirci ile buluşan Sefirin Kızı dizisi bitiyor. Yeni dizi Kağıt Ev ise önemli bir güne alınarak reytinglerde zorlu bir savaşa çıkıyor.

İlk bölümünün ardından reytinglerde zirvede yer edinen Sefirin Kızı, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’ün ardı ardına ayrılmasının ardından Tuba Büyüküstün’ü rekor ücrete transfer etmiş ancak düşüşü durduramamıştı. Sezon onayı alamayan Sefirin Kızı dizisi final yapmaya hazırlanıyor.

Sefirin Kızı için sayılı bölümlerin kaldığı öğrenilirken, Kağıt Ev dizisinin yayın tarihinin de açıklanması bekleniyor. Star Tv’nin boş günlerini düşünen seyirciler Kağıt Ev dizisinin hangi gün yayınlanacağına dair tahminlerine başladı bile.

KAĞIT EV HANGİ GÜN BAŞLIYOR?

Star Tv başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun yer aldığı Kağıt Ev dizisinin yayın tarihi için gün  sayıyor. Kanalın diziyi Pazartesi akşamları Yasak Elma’ya rakip yapmak istediği öğrenildi. Ancak diziyi riske sokmamak adına dizinin yayın tarihinin Cumartesi’ne alınacağı öğrenildi.

Kağıt Ev dizisi Cumartesi gününe alınırsa ATV’de Kardeşlerim, Show Tv’de Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Fox Tv’de Sen Çal Kapımı TRT’de Gönül Dağı dizilerine rakip olacak.

Star Tv’nin diziye alabileceği bir başka gün Salı günü TRT’de Masumlar Apartmanı, Kanal D’de Hekimoğlu, Fox’da Baraj ve ATV’de EDHO dizilerine rakip olacak.

Kanalın bir diğer boş günü ise Çarşamba günü. Çarşamba günü ise Kanal D’de Sadakatsiz Fox Tv’de Masumiyet, TRT’de Benim Adım Melek ve ATV’de ise Kuruluş Osman dizilerine rakip olacak.