Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

7 Ocak 2021 Perşembe 22:09:15

Terapist Çetin Kimdir ? Muhammet Uzuner Kimdir ? Muhammet Uzuner Oynadığı Diziler Nelerdir ?

Gain Medya’da yayınlanacak olan gerilim ve psikoloji dizisi olan Terapist’in oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer alıyor. Bunlardan biri de, dizinin terapist koltuğunda oturan ismi, Muhammet Uzuner oldu. Terapist dizisinin konusunun merkezinde olan Terapist Çetin kimdir ? Muhammet Uzuner kimdir ?

Gain Medya’da 2021 yılında görücüye çıkan dijital platformlardan biri oldu. Gain Medya ilk dizisini de resmen yayınladı. Gain’de yayınlanacak olan terapist dizisinin oyuncu kadrosu büyük bir titizlik ile belirlendi. Belirlenen oyuncular ise kesinlikle göz doldurur nitelikte. Dizinin ana karakterleri olarak toplam da 6 karakter var. Terapist dizisinde birbirinden yetenekli 6 farklı oyuncu başrol olarak yer alıyor. Terapist dizisinin başrol oyuncu kadrosunda; Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı yer alırken yönetmen koltuğunda ise Zeynep Dadak oturuyor. Dizinin konusu ve oyuncuları merak konusu oldu. Terapist dizisinin konusu ve oyuncuları kimdir ? Dizide terapist kimdir ? Terapist dizisinin terapist Çetin’i kimdir ? Muhammet Uzuner kimdir ? Muhammet Uzuner’in oynadığı diziler nelerdir ?

Terapist Çetin kimdir ? Muhammet Uzuner kimdir ?

Terapist dizisinin başrol oyuncularından olan usta oyuncu Muhammet Uzuner, 30 Haziran 1965 yılında Samsun’da doğmuştur. Şimdilerde Terapist dizisinde, dizinin merkezinde olan terapistin travmasını, hayatını ve danışanlarını konu alacak kısa dizi de Terapist Çetin karakterine hayat veriyor. Muhammet Uzuner 55 yaşındadır. Yıllardır pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Muhammet Uzuner sadece oyunculuk değil, oyunculuğun yanında yönetmenlik ve eğitmenlik de yapmıştır. Muhammet Uzuner, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Koyu Kırmızı, Yurt, Kalbim Seni Seçti, Küf, Bir Zamanlar Anadolu ‘da, Parmaklıklar Ardında, Binbir Gece, Rüzgar, Bıçak Sırtı, Büyük Yalan, Perçem gibi pek çok dizide yer almıştır. Ayrıca Muhammet Uzuner, 20 yılı aşkın bir süredir Arzu Gamze Kılınç ile evlidir.

Muhammet Uzuner oynadığı diziler nelerdir ?

Çiçek Taksi,

Öyle Bir Geçer Zaman Ki,

Küf,

Böyle Mi Olacaktı,

Dadı,

Tatlı Hayat,

Aslı ile Kerem,

Berivan,

Perçem,

Büyük Yalan,

Ateşli Topraklar,

Koyu Kırmızı,

Saklı Kalan,

Tehlikeli Sırlar,

Siyah Beyaz Aşk.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı