Teşkilat Dizisi Menajerimi Ara Dizisinin Sonu Oluyor!

EpJKE1yXUAcAdfU

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star TV’nin bu sezon başlayan ve her bölüm ünlü konuklarla merak uyandıran dizisi Menajerimi Ara zora girdi!  TRT ekranlarında yeni başlayacak olan Teşkilat dizisi, Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’ya rakip oluyor. Reyting savaşında kim kazanırsa finali o erteleyecek!

Fransız Dix pour cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara’ya çok dişli bir rakip geldi. TRT merakla beklenen Teşkilat’ı Menajerimi Ara dizisine rakip yaptı. Pazar günleri reyting savaşı kızışıyor! TRT Menajerimi Ara kitlesinin teşkilat’ı beklediğini anladı ve stratejisini ona göre yaptı.

PAZAR AKŞAMI KİM KAZANCAK?

Pazar akşamları ekranlarda Kefaret, Menajerimi Ara ve Teşkilat yarışı yaşanacak. TRT 1 yeni başlayacak dizisi Teşkilat’ın kitlesini Menajerimi Ara olarak gördü ve Pazar günü rakip olarak Menajerimi Ara dizisini seçti. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüpoğlu gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat Pazar günleri ekrana gelecek.

Pazar akşamları Teşkilat’ın seyirci çalacağı kitlenin Menajerimi Ara dizisi olduğu apaçık ortada. Peki Teşkilat dizisi başrollerinde Ahsen Eroğlu, Barış Falay, Fatih Artman, Canan Ergüder, Deniz Can Aktaş’ın yer aldığı her bölüm ünlü konuklarla süslenen Menajerimi Ara dizisine rakip olabilecek mi?

MENAJERİMİ ARA’DAN SEYİRCİ ÇALABİLECEK Mİ?

7 Mart Pazar günü başlayacak olan Teşkilat dizisinin reytingleri şimdiden merak konusu. Eğer planlar doğru hesaplanmışsa, Teşkilat dizisi Menajerimi Ara dizisinden seyirci çalacak ve Menajerimi Ara dizisinin sonunu getirecek.

Teşkilat dizisi yıllar sonra Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’u bir araya getirerek Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde sevilen partner olan Hazan ve Yağız’cıları heyecanlandırmıştı. Bakalım bu 2’li Dicle ve Barış’cıları geçebilecek mi? Dizi ilk bölümüyle 7 Mart Pazar günü saat 20.00’da ekrana gelecek.

Yorumlar kapalı.