Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kimler? Teşkilat Ne Zaman Başlıyor?

Televizyon ekranlarına yeni bir dizi geliyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan çok başarılı bir yapım, izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kimler? Teşkilat Ne Zaman Başlıyor?
Televizyon ekranlarına yeni bir dizi geliyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan çok başarılı bir yapım, izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Teşkilat adlı heyecan ve macera dolu dizi, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Başarılı oyuncu kadrosu, konusu ve dizi karakterleri ile izleyenlere keyif dolu saatler yaşatacak. Heyecanın ve aksiyonun en üst seviyede olduğu dizi, izleyicisi etkileyeceğini iddia ediyor. Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan Teşkilat adlı dizi, büyük bir heyecan ile bekleniyor. Büyük vaatler ile ekranlarda tanıtım filmi yayınlayan Teşkilat'ın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor, oyuncuları kimler? Teşkilat ne zaman başlıyor?

Birbirinden usta ve yetenekli isimlerin yer aldığı Teşkilat adlı dizi başlıyor. TRT 1'in yeni dizisi Teşkilat konusu ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda yaşanan sorunları, problemleri ve aşk ilişkilerini konu alan Teşkilat dizisi, TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi olmaya geliyor. Milli İstihbarat Teşkilatı'nı anlatan ve istihbarat teşkilatında yaşanan sorun ve ilişkilerini konu alan dizinin oyuncuları merak ediliyor. Teşkilat'ın oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin ne zaman başlayacağı, hangi gün yayınlanacağı da merak ediliyor. Teşkilat dizisi oyuncuları kimler? Teşkilat ne zaman başlıyor?Teşkilat Ne Zaman Başlıyor?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat adlı dizi 7 Mart Pazar 2021 günü başlıyor. Teşkilat 7 Mart Pazar günü, ilk bölümünü yayınlayacak. Teşkilat pazar akşamları yeni bölüm yayınlayacak.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat'ın oyuncu kadrosu izleyenler tarafından merak ediliyor. Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden usta ve genç isimler yer alıyor. Teşkilat dizisi oyuncuları; Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Timur Savcı, Burak Sağyaşar, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin gibi isimler yer alıyor.Teşkilat Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Milli İstihbarat Teşkilatı içerisinde yaşanan olayları, ilişkileri, sorunları ve gizli operasyonları anlatan Teşkilat adlı dizi, 7 Mart Pazar akşamı başlıyor. Teşkilat dizisi, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat'ın çekimleri Ankara'da başladı. İlk üç bölümü Ankara ve Ankara'nın çeşitli semtlerinde çekilen Teşkilat, bir süre daha Ankara'da çekilecek. İlerleyen süreçte İstanbul'da çekilip çekilmeyeceğine karar verilecek.Teşkilat Dizisi Konusu

Başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyenleri uzun süredir merakla bekleten Teşkilat dizisi, 7 Mart Pazar akşamı yayın hayatına başlıyor. Teşkilat dizisi konusu izleyenler tarafından merak ediliyor. Teşkilat dizisi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alıyor. Teşkilat dizisinde Türkiye’ye karşı planlar yapan ve harekete geçmeye hazırlanan tehlikeli gruplar yer alıyor. Bu karanlık ve kötü güçler, uluslararası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef almaktadır. Bu karanlık ve kötü güçleri engellemek, planlarını başarısız hale getirmek için Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından gizli bir ekip kurulur. Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından kurulan gizli ekip, tehlikeli grupların planlarını alt etmeyi hedeflemektedir. Milli İstihbarat Teşkilatı içinde yaşanan olaylar, çatışmalar konu alınırken bir yandan da bu tehlikeli gizli görev esnasında yaşanan aşk ve ilişkiler de anlatılır.

Teşkilat dizisinde ülkesini canı ve hayatı pahasına korumak için mücadele eden vatan sevdalısı insanlar anlatılır. Vatanını korumak ve savunmak için canını riske atan vatan sevdalısı kişiler, gizli bir göreve gider. Gizli bir ekip olarak kurulan Milli İstihbarat Teşkilatı çeşitli ve tehlikeli operasyonlara gireceklerdir. Vatanı korumak ve halkı korumak için deyim yerindeyse yerin altına girecek ve mücadele edeceklerdir. Ankara'daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlemesiyle birlikte olaylar başlar. Saldırıların arkasındaki güçler araştırılır ve yurt dışı kaynaklı tehlikeli ekipler olduğu tespit edilir. Bu güçleri tespit ettikten sonra ise gizli bir ekip kurulur. Teşkilat, Türk televizyon tarihinde ilk kez Milli İstihbarat Teşkilatı’nın operasyonlarını ve mücadelelerini anlatan bir dizi olacaktır.

Teşkilat 1. Bölüm Fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=4pulgaKzPxY

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2021, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER