Teşkilat dizisinden Mucize Doktor’a flaş transfer!

teşkl

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ın paylaştığı Mit’i konu alan Teşkilat dizisi uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Dizi dev oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça iddialı bir yapım olarak izleyici ile buluştu. Fakat dizinin kadrosunda bir değişiklik yaşandı!

TRT 1 ekranlarında pazar günleri yayınlanan, yapımını Tims&B yapımın üstelendiği, senaryosunu  Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydı’nın oturduğu Teşkilat dizisinde beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüpoğlu, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya,  Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Atılay Uluışık ve Eneshan Nalbant gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda değişiklik yaşanarak Yağız Alp Akaydın koltuğu Hakan Kırvavaç’a devretti. Başarılı yönetmen Yağız Alp Akaydın ise Mucize Doktor dizisinin yeni yönetmeni oldu.

Mucize Doktor dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan  ve Aytaç Çiçek üstleniyordu.  MF Yapım imzalı, FOX TV’nin fenomen dizisinin yönetmen koltuğunda artık Yağız Alp Akaydın oturacak.  Senaryosu Asena Bülbül tarafından kaleme alınan Mucize Doktor dizisi perşembe günleri yayınlanıyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda ise Onur Tuna, Sinem Ünsal, Taner Ölmez, Zerrin Tekindor, Hazal Türesan, Ezgi Asaroğlu  ve Murat Aygen gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar kapalı.