Teşkilat reytingleri nasıl? Teşkilat dizisi izlendi mi tuttu mu

teskilat-dizisi-izlendi-mi-tuttu-mu

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teşkilat dizisinin reytingleri nasıl, izlendi mi tutuldu mu? her yerde aranmaya başladı. TRT1’de 7 Mart Pazar akşamı başlayan Teşkilat reyting sıralamasında kaçıncı sırada yer aldı? merak edildi. Hafta sonunda yayın hayatına başlayan Teşkilat ile ilgili tüm detayları sizler için haberimizde derledik.

Teşkilat reytingleri uçtu!

Teşkilat MUHTEŞEM bir açılış yaptı! Tüm katagorilerde 1. olmayı başardı!

1. Total’de 10,10
1. AB’de 12,27
1. ABC’de 11,84

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, başrolünde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya’nın yer aldığı Teşkilat dizisi, yedi vatan sevdalısı istihbaratçının heyecan ve gerilim yüklü olağanüstü operasyonlarını ekrana taşıdı.

Teşkilat dizisi reytingleri nasıl?

Teşkilat dizisi; Show TV’de Arıza, ATV’de Hercai, Kanal D’de bugüne özel Şarkılar Bizi Söyler normalde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Star TV’de Menajerimi Ara, Fox TV’de Kefaret ve son olarak TV8’de Survivor ile reyting mücadelesine girdi. İşi zorlu rakipleri karşısında bir hayli güç olacak Teşkilat başarılı olacak mı merak ediliyor. Teşkilat dizisinin 7 Mart Pazar günü yayınlanan ilk bölümünün reyting sonuçları 8 Mart Pazartesi günü belli olacak.

Teşkilat izlendi mi tutuldu mu?

Yukarıda da söylediğimiz gibi Menajerimi Ara, Arıza gibi reytingleri yüksek olan dizilerle mücadelesinde başarılı olursa Teşkilat dizisi bu sezon sonuna kadar yayın hayatına devam edebilecektir. Ancak dizinin reytingleri düşük seyrederse birkaç bölüm sonra bitecektir. Çünkü Menajerimi Ara reytingleri bir hayli yüksek bir dizi öte yandan Arıza, Hercai gibi yapımlar da reytinglerde ilk beşe girmeyi başarıyor.

Teşkilat ilk bölümde neler oldu?

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar…

Mete Bey ekipte düşündüğü Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’la (Ahmet Uğur Say) tek tek görüşerek her birine, kendilerini tanıyan herkesin ve ailelerinin kendilerini “ölmüş bilmesi” gerektiğini söyler ve bunu kabullenmelerini teklif eder…

Teşkilatın en iyi istihbaratçılarını bir araya getiren bu ekibin liderliği için teşkilatın en gözde ismi Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) seçilir. Serdar, vatan sevgisi ile aşkı Ceren (Ezgi Eyüboğlu) arasında kalırken (çünkü bu görevin gereği Ceren de Serdar’ı ‘ölmüş’ bilecektir) her biri kendi alanında uzmanlaşmış istihbaratçılardan oluşan ekibin diğer üyeleri de geri dönüşü olmayan bir yola gireceklerinin farkına varırlar.

Yorumlar kapalı.