Tozkoparan İskender 13. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor?

tozkowww

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tozkoparan İskender 3. sezonu ile ekranlarda fırtına estiriyor. Özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek izlenen Tozkoparan İskender dizisi en son 12. bölümü ile 28 Şubat Pazar günü yayınlandı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bir bölümden sonra sabırsızlıkla 13. bölümü bekleniyor. Tozkoparan İskender 13. bölümü ile 7 Mart Pazar günü saat 17:30’da ekranlara gelecek.

Tozkoparan İskender dizisinin yeni sezon kadrosunda eski isimler olduğu gibi yeni isimlerde bulunuyor. Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler bulunuyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Tozkoparan İskender 12. bölümde neler olmuştu?

Salih, Rüya’ya evlenme teklifinde bulunmuştur. Bunu öğrenen Giovanni ve yardımcısı Cengiz bu evliliğe engel olmak için elinden geleni yapmaya karar verir. Taygu Koleji’nde başkanlık seçimi vardır. Kasırga’nın adayı Tayfun iken Mavi Ay’ın adayı ise Arda olmuştur. Başkanlık seçimin sonucu merakla beklenmektedir.

Tozkoparan İskender 13. bölümde neler olacak?

Salih ve Rüya nikah kıymaya karar verir. Fakat Giovanni ve yardımcısı Cengiz bu evliliğe engel olabilmek için oyunlar oynayacaktır. Salih ve Rüya evlenebilecek mi?  Okulda turnuva vardır. Mavi Ay ve Kasırga’nın takımları karşı karşıya gelecektir. Kasırga’nın yine planları vardır. Peki kim kazanacak? İşte bu sorunun cevabı yarın yayınlanacak olan yeni bölümde ortaya çıkacak.

 

 

Yorumlar kapalı.