TRT1 masumlar apartmanı 1 bölüm full izle tek parça - Masumlar apartmanı Han'ın ailesi masum izleri silecek

masumlar apartmanı 1 bölüm full izle Masumlar Apartmanı 1. bölüm tekrar izle . Masumlar Apartmanı TRT 1 konusu Masumlar Apartmanı oyuncuları. Masumlar apartmanı 15 Eylül 2020 Salı günü izle. Masumlar Apartmanı ilk bölümünde neler oldu. Masumlar Apartmanı tutacak mı izlenecek mi.... daha nice soruların cevapları haberimizde. masumlar apartmanı 1 bölüm full izle

TRT1 masumlar apartmanı 1 bölüm full izle tek parça - Masumlar apartmanı Han'ın ailesi masum izleri silecek

masumlar apartmanı 1 bölüm full izle Trt ekranları da dizi klasikleri modasına uyarak günümüzde bir çok yapıma imza atmış ve hala daha sezonlarca devam eden dizileri bulunmaktayken bu kervana bu akşam bir yenisi daha eklendi. Masumlar Apartmanı dizisi henüz başlamadan önce reytingleri üzerine toplayacaktı. Herkes bundan emindi . TRT1 başarısı artı yönetmen ve ünlü oyuncular da olunca bu klasik çizgisi git gide artmakta. Geçtiğimiz güne kadar herekes Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak şeklinde soruları internette çok so? İnrarken Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile bu akşam ekranalra geldi. masumlar apartmanı 1 bölüm full izle Peki çok merak edilen ve sosyal medya da aynı zamanda trend topiklere yerleşen Masumlar apartmanı konusu ne idi? Diziyi bu kadar çekici kılan ve izlettiren o uç nokta ve masumluk dizinin neresindeydi. İncinin kza yapması ve Han ile garip bir şeklde bir araya gelmesi mi idi. Yoksa Han'ın ailesindeki sırların açığa çıkma olaslığının merağı mıydı?

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Masumlar Apartmanı kitabını okumayanlar bile şu sıralar merakla internette Masumlar Apartmanı kitabını araştırırken merakla dizi ile kitabı aynı şekilde mi devam edecekti dedi. Ya da yaşanmış gerçekliklerin mi dışarı yannsımasıydı. Herkes kim ne yaşamaış merağıyla diziyi izledi. Yani bu akşam Masumlar Apartmanı en çok izlenen diziler arasında İnci ve Han'ın masumluğuyla izlendi. 

Dededi ve erkek kardeşi ile yaşayan nci, hayatının değişmesinden mi korkmaktaydı da insanlardan uzaktaydı. Ve yaptığı o kaza sonrasında Han 'dan mı uzak durmak istiyordu.Yoksa Han'ın grip ailesinden mi. Ama aşk masumlar apartmanı'nda kaçınımaz olacaktı. 

Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi çok ünlü ve başarılı oyuncular bir araya geldi Bir de lper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer gibi usta isimler de diziye dahil olunca, reyting oranları ister istemez kaçınılamz oldu. Madalyonun İçi romanından bir kesit olarak Masumla Apartmanı kitabı tabi dizi versiyonu biraz daha süslenip TRT ekranlarına sunulacak. Ve Masumlar Apartmanı izle  her hafta herkesin vazgeçilmezi olacak. masumlar apartmanı 1 bölüm full izle

Tab bir de TRT'nin fenomen izleyicileri bulunmakta. İşte MAsumlar Apartmanı deyince en fazla izleyici oranını bu grup karşılayacak. Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) Han'ın ablası rolüne bürünürken, tam br görümce edasında Han2ı ellerinden salmayacaklar... Tabii ki bunda da MAsumlar Apartmanı dizisi ilerledikçe gizler orataya çıkacak ve Herkes Masumlar Apartmanı yeni bölüm lerini daha da bir yankı ile arayacak. 

TRAVMALI BİR ÖYKÜ OLACAK

Zorlu bir yola MAsumlar Apartmanı dizisinde İnci ve Han girecek ve tabi araya aileler. Derenoğlu ailesi kazanmaya alışık oldkları durumlarda karşılarında İnci'yi gördüklerinde gün gün afallayacak gün gün de durumu aşina olmaya çalışacak.

Yani bundan böyle her salı akşamı çanlar TRT1 Masumlar Apartmanı diye çalacak. masumlar apartmanı 1 bölüm full izle

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 14:18
YORUM EKLE