Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden kötü haber! Dizi seti durduruldu! 22 Mart yeni bölüm yayınlanmayacak!

Uyanış Büyük Selçuklu dizi setine pandemi nedeni ile ara verildi. Peki ne kadar ara verildi? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar..

uyanış

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden dizi severlere üzen haber geldi.

Akli Film imzalı, senaryosunu Emre Konuk ve Serdar Özanalan’ın kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu her hafta pazartesi günleri TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin setine ara verildi!

Emre Konuk tarafından sosyal medya hesabından pandemi nedeni ile dizi setine bir haftalık ara verildiği açıklandı.

Emre Konuk :  ” Önce insan diyerek çıktığımız bu yolda pandemiyle mücadele ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın sağlığı için bir çok önlem aldık. yeri geldi seyircimizin anlayışına sığınarak arkadaşlarımızın sağlığı için büyük sahnelerimizden fedakarlık etmek zorunda kaldık.

Yine ekibimizin sağlığı için bizi her hafta zirvede tutan kıymetli seyircilerimizden bir haftalık müsaade istiyoruz. İnanıyoruz daha güçlü döneceğiz.

Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Kalın sağlıcakla.” ifadelerini kullandı.

 

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 22 Mart Pazartesi günü yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. 1 haftalık aradan sonra dizinin yeni bölümü 29 Mart Pazartesi  saat 20:00’de TRT 1 de yayınlanmaya devam edecek.