Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Eylül 2020 Pazartesi 23:26:53

Yasak Elma 77. bölüm full izle FOX TV tek parça – Yıldız Kerim aşkı arasına Şahika'nın kumpası girdi

Yasak Elma 77. bölüm izle. Yasak Elma 77. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 21 Eylül 2020 pazartesi son bölümü seyret. Ekranların fenomen  dizisi Yasak Elma 77. bölüm tek parça izle. Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 78. bölüm fragmanı çıktı mı? 21 Eylül 2020 Pazartesi Yasak Elma yeni bölüm fragmanı neler olacak. Yasak Elma Yıldızın kafası karışacak. Kerim Yıldız'a ulaşmaya çalışacak. Şahika ise Kerim için Yıldız'a oyunlar oynayacak.

Yasak Elma 77. bölüm full izle kesintisiz – Fox TV FOXPLAY Yasak Elma 77. bölüm fragmanı son bölüm Yasak Elma 77. bölüm full kesintisiz izle Yasak Elma 77. bölüm izle FOX TV ekranlarında bu akşam yerini aldı. Yasak Elma 77. bölümü bitmesi akabinde Foxplay ve FOX TV Yasak Elma dizisini izleyebilirsiniz. Fox TV’nin adeta Pazartesi akşamlarını reytinglere bulayan ve kurtarıcı dizisi olarak karşımıza çıkan yasak Elma yeni bölümü izle linki şu sıralar aktif edilmiştir.. Yasak Elma 77. bölüm izle. Yasak Elma 77. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 21 Eylül 2020 pazartesi son bölümü seyret. Ekranların fenomen  dizisi Yasak Elma 77. bölüm tek parça izle. Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 78. bölüm fragmanı çıktı mı? 21 Eylül 2020 Pazartesi Yasak Elma yeni bölüm fragmanı neler olacak.

YASAK ELMA 77. BÖLÜM İZLE

Her bölümde olduğu gibi yaşanan entrikalar yasak elma 77 bölümünde de devam edecek. Yasak elma yayınlanan son bölümünde yaşanan olaylara bir göz atacak olursak ilk defa Şahika suçsuzdur ve suçsuz olduğunu da ispat edememektedir. Günah Keçisi ilan edilen Şahika kendini suçsuz olduğunu açıklamak sebebiyle Halit’in yanına gelse de, Halit şahika’ya inanmayacak tır. Yasak Elma son bölümde Şahika abisi Kaya ile enderin arasını bozacak bomba bir açıklama yapmıştır. Şahika Ender’in Halit argun2un şirketinde 100’de 10 değerinde hissesinin olduğunu itiraf ederken  bunu da kendi anlaşmaları ile kendisinin verdiğini Kaya’ya belirtmiştir. Kaya ise Ender ile arasının bozulmasına sağlayan bu açıklama sonrasında ne yapacağını düşünmektedir.Aslında Halit’in kızına kurulan kumpasın tek sorumlusu Kerim iken suçlanan Şahika kendini aklayamamaktadır. Şahika durum ile alakalı Ender’i suçlamak tayken yaptığı açıklama sonrasında Ender çok zor durumda kalacaktır. Halit’in peşini bırakmayacağı bu olay ile alakalı olarak Şahika ele geçirdiği bir deliliği ortaya sunacaktır. Yasak elma 77. bölüm izle linkini de karşımıza çıkan detaylar da Halit yıldıza evlilik teklifi etmesi akabinde peşini bırakmayacağını göreceğiz ve Yıldızı’nda iki arada bir derede kaldı görüntülere şahitlik edeceğiz . Öte yandan Kerim’i çok samimi bulan ve kendisiyle çok ilgilenmesinden hoşlanan Ender bir yandan da aklını kullanarak Halit’i tercih etmek zorunda kalacağını düşünüyor. Bir yandan duyguları Kerim derken Diğer yandan aklı mantığı da oğlu için Halit demek teyken bakalım Yasak Elma 77 bölüm izle link inde Yıldız bir tercih yapacak mı?

Yasak Elma 77. bölüm 21 Eylül 2020 Pazartesi

Yasak elma 77 bölüm izle linkinde karşımıza çıkan detayda Yıldız kalbinin sesini dinleyip Kerim’in duygularına daha fazla karşı koyamayacağına şahitlik edeceğiz. Ve kafayı Kerime takmış olan Şahika’nın da yerinde durmayacağı ve yıldız’a yeni komplolar kuracağına da ortak olacağız. 2 sezon önce başlayan ve sezon dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Yasak Elma  milyonlarca kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile taa 77. bölüme kadar reytingleri zorlyarak gelmiş bulunmaktadır. Şu sıralar Yasak Elma 77. bölümü ile de çok merakla arandı. Entrikaların daha Ne olacak dedirtircesine yaşandığı Dallas olayalrından daha fazla olayın yaşandığı dizi Yasak Elma 77. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX TV Yasak Elma dizisine ulaşacak ve Yasak Elma 77. bölüm izleyeceksiniz. FOX TV ekranlarında bu akşam yayınlanan Yasak Elma 77. bölümü neler oldu aramasının yanında Yasak Elma 77. bölüm. fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. 

Yasak elma 77. bölüm özeti ne damgasını vuran olay Yıldız’ın Halit’le tekrardan evlenmeye karar vermesi olmuşken bu kararında Şahika ve Kerem’in Payı en yüksek olanlardır. Şahika türlü türlü oyunlarla Kerim ile sevgili olduğunu ender’e ispatlamış bu durumda ise Ender’e yapması gereken tek iş kalmıştır. Ender yıldıza Şahika ile Kerim’in aşk dolu telefon görüşmesini anlatmış ve Yıldız da alışmak üzere olduğu Kerim’den vazgeçmiştir. Halit de bir araya gelen Yıldız tekrardan evlenmek istediğini söylemiştir. Kerim’de tam holdingi boşaltma sevdasından vazgeçmiştir Yıldız’a aşık olmuştur hiç haberi yokken Şahika ile sevgili oldu zannedilmesi ile birlikte Yıldız’dan vazgeçmek zorunda kalmıştır Yasak Elma 77 bölüm izle link inde karşımıza çıkan en büyük soru ise Kerim ile Yıldız aşkı ne olacaktır

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM

Şevval Sam (Ender Ekinci), Talat Bulut (Halit Argun) Eda Ece (Yıldız Argun)’un başrollerinde oynadığı ilk başladığı zamanlarda çok bÜyük reklamlar yapılan ve  zengin olma yolunda zengin koca bulma sevdalısı Yıldız’ın, zenginliği elden bırakmayan Ender’in ve kadın delisi olan HAlit Argun’un bir değişik aşklarının ve heyecanlarının yansıtıldığı Yasak Elma 77. bölüm akabinde Yasak Elma 78. bölüm fragmanı da yayınlandı.  başarılı isimler Melis Civelek ve Zeynep soyata tarafından senaryosunun oluşturulduğu Neslihan yeşilyurt’un Yönetmenlik koltuğunda oturduğu Med yapımın başarısıyla Fox TV ekranlarında her hafta pazartesi günleri yayınlanan yasak elma 77. bölümü izleyin ki şu sıralar aktif edildi.

Yasak Elma  yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı, müzikleri Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Efecan Tuncer tarafından yapılan dram ve komedi türündeki dizi olup  pandemi akabinde erken tatil yapması akabide aylarca merakla ne zaman başlayacak diye aranmaktaydı Yasak Elma 76. bölüm full izle linki ve Yasak Elma 77. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

YASAK ELMA OYUNCU KADROSU

Şevval Sam    Ender Argun/Ekinci1-

Talat Bulut      Halit Argun1-

Eda Ece         Yıldız Argun/Yılmaz1-

Şafak Pekdemir    Zehra Argun1-

Buçe Buse Kahraman     Lila Argun1-

Barış Aytaç             Caner Çelebi1-

İlber Uygar Kaboğlu    Erim Argun1-

Nilgün Türksever     Zerrin Taşdemir1-

Barış Kılıç          Kaya Ekinci37-

Doğaç Yıldız       Yiğit Ekinci42-

Nesrin Cavadzade    Şahika Ekinci44-

Gökhan Alkan         Kerim72-

Can NergisMert         74-

Her hafta Pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma dizisi fox tv’nin adeta kurtarış dizis olmakta olan yolda ilerlemekteyken Show Tv ekranlarında aynı dönemde başlayan Çukur dizisi ile kafa kafaya gitmektedir.  Peki Yasak Elma son bölüm de Yıldız Halit’i mi seçecektir. Yoksa Kerim’e mi gidecektir?Şahika’nın türlü türlü oyunlarının içinde başka neler olacaktır.

İşte bu başarılı oyuncu kadrosu ve başarılı ekip tarafından ta 77. bölüme kadar ulaşan yasak elma 77 bölümü izle linki 21 Eylül Pazartesi saat 20 00 itibariyle Fox TV ekranlarında yayınlandı. Sizde yasak elma Fox TV kanalı ile eş zamanlı olarak izlemek için Fox TV canlı yayına bağlanabilirsiniz. Öte yandan yasak Elma izle yemediğiniz yasak elma 77 bölüm izle linki ile FOX TV resmi sayfasından yasak elma kısmından ilgili bölümü TIKLAYARAK yasak elma 77 bölüm izle yebilirsiniz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı