Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

16 Kasım 2020 Pazartesi 21:10:11

Yasak Elma Halit öldü mü? Talat Bulut diziden neden ayrıldı?

FOX TV ekranların sevilen dizisi Yasak Elma’da şok bir veda yaşanıyor. Yasak Elma dizisinde Halit karakterini canlandıran ünlü oyuncu diziye veda ediyor. Yasak Elma Halit karakterini canlandıran Talat Bulut sevilen diziden ayrıldı. Peki Talat Bulut diziden neden ayrıldı?

FOX TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma da yaprak dökümü yaşandı. Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Talat Bulut diziden ayrıldı! Peki, Talat Bulut neden Yasak Elma’dan ayrıldı? Yasak Elma Halit ölecek mi? Halit’in katilleri ceza çekecek mi? İşte detaylar…

Yasak Elma Halit öldü mü?

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma yeni sezon bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. İlk bölümünden itibaren entrika yüklü konusuyla dikkatleri üzerine çeken dizi Pazartesi akşamlarına damga vurmayı başardı. Lakin, başrol oyuncusu Talat Bulut’un isminin taciz olayına karışmasıyla birlikte Yasak Elma setinde sular durulmak bilmedi. Eda Ece ve Şevval Sam’ın taciz olayından dolayı Talat Bulut’a cephe alması set ortamında huzursuzluğa neden oldu. Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği dizi de başrol oyuncuları arasındaki çatışma ekrana da yansıdı. Usta oyuncu Talat Bulut, taciz iddialarını reddederken oyuncu arkadaşlarını da sert bir dille uyarmıştı.

Yasak Elma’nın yüksek reyting oranlarına sahip olması oyuncuların mecburen birlikte çalışmasına neden olmuştu. Lakin, sezon başında Talat Bulut’un diziden ayrılmak istediği öğrenildi. Yeni sezonda kan kaybı yaşamak istemeyen Fatih Aksoy ve ekibi tarafından güçlükle ikna edilen Talat Bulut, bir süre daha Halit karakterini canlandıracağını açıkladı. Huzursuz olduğu bir ortamda çalışmak istemediğini dile getiren Talat Bulut, Yasak Elma 85. bölümünde diziye veda etti. Yasak Elma Halit karakterinin ölmesine karar verildi. Lakin, entrika ve aksiyonun hiç azalmadığı dizi de Halit’in ölümü de olaylı şekilde gerçekleşti

. Yasak Elma son bölümünde Halit ve Ender yeniden evlenmişti. Yıldız’ı ihanetle suçlayan Halit, oğlunun velayetini almak için mücadele ediyordu. Şahika ve Yıldız’ı nikah masasında bırakan Halit herkesin hedefi haline gelmişti. Halit’in ölümünden hayatına giren üç kadın sorumluydu. Merdivenlerden düşerek ölen Halit, ardında cinayeti saklamak zorunda kalan kadınlar bıraktı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı