Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

23 Kasım 2020 Pazartesi 22:58:47

Yasak Elma Haluk kimdir? Kim oynuyor? Okan Has kimdir nereli?

FOX TV ekranlarında Yasak Elma transferlerine devam ediyor. Yasak Elma Haluk kimdir? Yasak Elma Haluk karakterini kim oynuyor? Yasak Elma Okan Has kimdir? Okan Has nereli, kaç yaşında sevgilisi var mı? Yasak Elma dizisinde Haluk karakteri kim merak ediliyor.

Ekranların entrika yüklü dizisi Yasak Elma da heyecanın dozajı artıyor. Yasak Elma oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı. Peki, Yasak Elma Haluk kimdir? Yasak Elma Haluk karakterinin hikayesi nasıl ilerleyecek? Haluk karakterini canlandıran Okan Has kaç yaşındadır? İşte detaylar…

Yasak Elma Haluk kimdir?

FOX TV ekranında seyirci karşısına çıkan Yasak Elma yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi yüksek reyting oranları ile zirvedeki yerini koruyor. Farklı senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekleyen Yasak Elma da yepyeni bir dönem başlıyor. Zira, dizinin ana karakteri Halit Argun öldü. Halit’in ölümüyle birlikte Ender, Şahika ve Yıldız’ın hayatında çok önemli değişiklikler yaşanacak. Özellikle şirket içi hisse dağılımı ve güç dengesinde değişiklikler meydana gelecek. Yasak Elma oyuncu kadrosuna yeni isimlerin dahil olması da senaryonun güçlenmesine katkı sağlayacak.

Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Bahtiyar Memili ve Okan Has oyuncu kadrosuna katılan isimler oldu. Senaryonun adeta sil baştan yazılacağı Yasak Elma da heyecan ve gerilimin yanı sıra entrika dolu anlarda yaşanmaya devam edecek. Yıldız, Çağatay ile aşk yaşamaya başlayacak. Hasan Ali karakteri ise Halit’ten boşalan koltuğa oturacak. Hasan Ali, şirket içerisinde en etkili isim olacak. Yasak Elma Haluk karakteri ise son bölümde seyirci karşısına çıktı. Şahika’nın avukatı olan Haluk, çok kurnaz ve akıllı bir adamdır. Şahika’nın şirket içerisindeki haklarını savunmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Haluk’un hedefinde Ender bulunmaktadır. Hasan Ali ve Şahika arasındaki kontağın kurulmasına da yardımcı olacaktır.

Yasak Elma Haluk kim oynuyor?

Yasak Elma Haluk karakterine Okan Has hayat vermektedir.

Okan Has kimdir?

1 Ocak 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Eskişehir Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Çalgı Çengi filmiyle gerçekleştirmiştir. Kardeş Payı dizisinde seyirci karşısına çıkan Okan Has, başarılı performansıyla beğeni kazanmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı