Yasak Elma’da Her Şey Rüya Mı? Haftaya Ters Köşe!

Yasak Elma bu akşam 103. bölümde her şey bir rüya mı? Yasak Elma 104. bölümde Yıldız gerçekten mi uyanacak? Yasak Elma'da bu hafta Yıldız'ın rüyasını mı izleyeceğiz?

Yasak-Elma-61323-large-image-561cb64e-454f-4a73-876d-a27e76f52a5e-mpositioned-640x360

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fox Tv’nin Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma bugün çok konuşulacak bölümü ile ekranlara gelecek. Bir haftadır olay fragmanı ile adından söz ettiren Yasak Elma bugün ekranlara geliyor. 5 yıl sonrasını gösteren fragmanda seyirciler adeta şok olmuş ve bunların hepsinin birer Rüya olduğuna inanmak istemişti. Peki gerçekten her şey bir rüya mı yoksa Yasak Elma artık bu şekilde mi ilerleyecek?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma bu akşam ekranlara gelecek bölümüyle adından söz ettirecek. 5 yıl sonrasına atlayan Yasak Elma’da çıkan yangın sonrası Yıldız komaya girecek. 5 yıl sonra uyanan Yıldız seyirciler gibi adeta hayatının şokunu yaşayacak.

Çünkü Çağatay, Cansu ile evlenmiş, Cansu zengin olmuş, Hasan Ali ve Şahika tüm servetini kaybetmiş, Hasan Ali dürümcülük yaparken Şahika ise bambaşka bir karakter olmuş ve en bombası da Ender, Sadayi ile evlenmiştir. Tüm bunlara ek olarak Yıldız’ın oğlu Halit Can annesini Cansu olarak bilmektedir.

RÜYA BÖLÜM MÜ?

Peki tüm bunlar nasıl oldu? Her şey bir rüya mı? Seyirciler bir haftadır dizinin senaryosu için mantıklı bir taraf aradı. Ancak tek yorum her şeyin bir rüya çıkması oldu. Kulislerdeki iddialara göre Yasak Elma bu bölüm tamamen rüya odaklı geçecek. Tüm bölümde gördüğümüz her şey Yıldız’ın hastanedeki rüyası olarak gelecek ve Yıldız ve Cansu’nun araba kazasında Yıldız bu sefer gerçekten uyanacak.

Özellikle Ender’in Sedai ile evlenmesi, Yıldız için fişini çekmeliydik cümlesini kurması bunun bir rüya olduğu kanısını çoğalttı. Zira Ender, sadece Yıldız’ın değil kimsenin ölmesini isteyecek kadar kötü değil. Şahika ile geçtiğimiz bölüm diyaloğu tüm bunların üzerine Hasan Ali ile bile evlenmeyip Sedai ile evlenmesi rüya bölüm iddialarını kuvvetlendirdi.

YENİ SEZONDA BÖYLE İLERLEYECEK!

Ancak bir başka iddia ise dizinin artık yeni sezonda bu şekil ilerleyeceği yönünde. Yasak Elma dizisi her sezon farklı bir şekilde ilerlerken bu sefer çok farklı olsa da yine yeni bir Yasak Elma olarak ekranlara gelmeye devam edecek. Dizi değişikliklerle seyircileri elinde tutmaya ve aynı senaryodan uzaklaştırma çalışacak. Zira yine son fragmanda Şahika’nın görünümü değişse de yılanlığı aynı gibi görünüyor. Şahika, Yıldız’a yardım edeceğini söyleyerek bölümün rüya olmadığını gösterir gibiydi.

Yasak Elma’nın bu hafta 103. bölümü ile adından söz ettireceği bir gerçek. Senaristler yaptıkları bu hamle ile bir haftadır tepki görse de akşam Yasak Elma saatinde büyük bir merak söz konusu. Yasak Elma bu akşam 103. bölümü ile sosyal medyada ve reytinglerde adından söz ettirecek gibi duruyor.